Бібліотека ДонНТУ –  єдина точка на карті Донецької області, де відбувся Вікімарафон.

1-2-2018    Бібліотека    726

вікі 30.01«Якби кожен читач Вікіпедії написав бодай одну корисну статтю, ми б мали понад 1 млн корисних статей вже сьогодні» – цими словами починається звернення на сторінці Вікімарафону 2018.

Про важливість якісної та доступної інформації бібліотекарі знають якнайкраще, саме тому НТБ ДонНТУ  втілює в життя проект «Покровськ – Вікіпедія».

30 січня 2018 року в читальній залі відбувся Вікімарафон з написання статей, присвячений 14-річчю української Вікіпедії, 10-річчю кримськотатарської та 17-річчю Вікіпедії англійської. Учасники проекту: наші студенти та студетни педагогічного коледжу, волонтери історичного музею, викладачі та  «новачки» – учні  ЗОШ №2 вчилися писати та розміщувати енциклопедичні статті під керівництвом волонтера ГО «Вікімедіа Україна» Антона Обожина. Він поділився своїм практичними навичками  та  особистим досвідом волонтерства. Оскільки саме 30-го відзначався День народження «нашої» вікіпедії, то перерва в роботі була святковою, як годиться,  з тортом.

В результаті марафону було завантажено до енциклопедії 6 нових  статей та визначилися теми наступних.  Обговорювались нові  ідеї що до волонтерства  і активного поповнення вільної енциклопедії, адже  автором може стати будь-хто. Долучайтеся до авторства і ви!

Наталя Фролова,
бібліотекар 1 категорії