Безкоштовна юридична консультація: особливості послуги


2018-12-06

Юридична консультація — це досить затребувана послуга на сьогоднішній день. Адже багато людей не знають всіх правил і норм діючого законодавства, тому при виникненні юридичних питань їм не обійтися без допомоги професіонала. Як правило, первинна консультація проводиться на безоплатній основі, це, можна сказати, перше знайомство клієнта і юриста. Про всі її особливості ми детально поговоримо в цій статті.

Опис послуги

Первинна консультація може проходити як в очному, так і в дистанційному форматі. Найчастіше вдаються до останнього варіанту. Зв'язок забезпечується за допомогою телефону, скайпу, електронної пошти і т.д. Є також спеціальні ресурси в Інтернеті, юридична допомога онлайн тут зазвичай надається через форму на сайті.
Серед головних переваг віддаленого спілкування з юристом варто відзначити наступні:

  • клієнтові не потрібно добиратися до офісу;

  • отримати консультацію можна в зручний час;

  • абсолютно немає рiзницi де в даний момент знаходиться клієнт;

  • в ході консультації можна оцінити компетентність юриста.

Якщо клієнта все влаштовує і юрист може вирішити його питання, то заочне спілкування переростає в очне. Наступні послуги вже надаються на платній основі.Варто відзначити, що очне спілкування доцільно в тому випадку, якщо проблема має масштабний характер, потрібно надати багато документів і т.д. В інших випадках підійдуть послуги адвоката на b2bconsult.ua.

Види юридичних послуг

Після первинної консультації можно перейти до повноцінного спілкування з фахівцем. Він може надавати такі послуги:

  • Разовий виїзд. Послуга необхідна при підписанні договорів цивільно-правового характеру, наприклад оформлення позики. Спеціаліст проконтролює правомірність угоди, а клієнт буде впевнений в тому, що його ніде не обманули.

  • Повний супровід угоди. Найчастіше послугу замовляють при продажу або купівлі нерухомості. Дана процедура вимагає підготовки різної документації.

  • Складання претензії. У судовій практиці існує таке поняття, як досудове врегулювання спорів. Щоб не довести справу до суду, можна скласти претензію і надіслати іншій стороні. Це дозволить заощадити час і нерви.

  • Складання позову. Якщо без суду ніяк не обійтися, то потрібно скласти позовну заяву. Зробити це грамотно може тільки кваліфікований юрист.

Таким чином, первинна консультація допомагає оцінити професійні якості юриста, зрозуміти, підходить він вам чи ні. На ній фахівець дасть правильну пораду, підкаже, як потрібно вирішувати проблему, розповість про можливі наслідки. На ній також можна обумовити нюанси по оплаті послуги. А ось повний аналіз нормативної бази, складання документів та супровід здійснюється лише платно.