Архів новин

Випуск 31

13-12-2018    Донецький політехнік    5   
31

Шановні читачі!

Представляємо вашій увазі тридцять перший випуск газети «Донецький політехнік!

В ДонНТУ завершилася першість з волейболу

13-12-2018    Спорт    24   
8

З 20 листопада по 12 грудня 2018 р. у Донецькому національному технічному університеті проходила спортивна першість з волейболу. Учасниками змагань стали п’ять команд різних курсів і спеціальностей: як факультетських збірних, так і змішаних.

У фіналі зійшлися дві найсильніші команди – «ВК Камаз» і «Солянка». Гра була дуже видовищною та емоційно-напруженою: із чотирьох зіграних партій дві останні опоненти шли майже з рівним рахунком, тому до кінця передбачити підсумок гри було доволі важко.

Чергове завдання від кафедри мовної підготовки

12-12-2018    Події    12   
Do you speak english (1)

Do you speak English?

 
Чергове завдання – weekly brain teaser від наших викладачів

Участь ДонНТУ в міжнародному проекті «Прогресивне управління університетом» (м. Брно, Чеська Республіка): третя тижнева сесія

3.3

11 – 17 листопада 2018 року відбувся черговий візит учасників проекту «Прогресивне управління університетом» до Університету ім. Т.Г. Масарика (м. Брно, Чеська Республіка). Освітня поїздка здійснювалась за сприянням Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та Американської Ради з міжнародної освіти. До проекту залучено 25 провідних українських університетів, серед яких три переміщених, у тому числі – ДонНТУ. Головною метою проекту «Прогресивне управління університетом» є сприйняття подальшого розвитку вищої освіти в Україні за допомогою навчання представників університетів, які задіяні у сферах, що є важливими для ефективного управління університетом та інтернаціоналізації.

Do you speak English?

7-12-2018    Можливости    47   
6400497 stock photo do you speak english

Чергові три ідіоми від наших викладачів кафедри мовної підготовки
https://padlet.com/vecttra/7dt2by0nnm

В ДонНТУ відбувся тренінг з питань протидії торгівлі людьми

6-12-2018    Події , Преміум-новина , Студенту    81   
3

Шостого грудня 2018 р. у Молодіжному Хабі студентка спеціальності «Соціологія», волонтер Міжнародної організації з міграції Ольга Сільченко провела тренінг з питань протидії торгівлі людьми для студентів першого курсу ДонНТУ в межах реалізації проекту «Зніми рожеві окуляри – подорожуй безпечно».

Завершення програми “Student Action” від British Council Ukraine

5

Закінчилася двухмодульна програма “Student Action” від British Council Ukraine. Після проходження конкурсного відбору Антон Бензарь і Роман Романов, студенти факультету КІТАЕР, отримали можливість вирушити спочатку до Львова до Українського католицького університету, а через три тижні – до Києва, щоб представити свій проект, прослухати курс лекцій і, звичайно, насолодитися мальовничими пейзажами України.

Звичайна студентська практика в австрійський компанії “Fabasoft” (як я став стажером за кордоном)

1

Восени 2017 року я дізнався про можливість проходження практики в австрійській компанії “Fabasoft”, яка займається розробкою програмного забезпечення як для комерційних цілей, так і для використання органами державної влади. Саме тоді я розмислював над тим, де ж проходити переддипломну практику. На той момент я вже вивчав німецьку мову і мав непоганий рівень володіння.

Мені потрібно було терміново написати резюме та мотиваційного листа німецькою мовою, а потім відправити документи електронним листом. У середині січня мені зателефонували та призначили співбесіду в телефонному режимі. Я дуже хвилювався щодо цього. На щастя, я вже спілкувався з іноземцями на різних всеукраїнських і міжнародних виставках, але телефонна розмова повністю відрізняється від розмови наживо. Після цього пройшов ще деякий час і мені дали згоду на оформлення документів. Невдовзі прийшов і лист «Ласкаво просимо до команди “Fabasoft”».

В #ДонНТУ стартує акція «Торбинка добра» до Дня Святого Миколая

47369518581760 n

В Донецькому національному технічному університеті стартує акція «Торбинка добра» до Дня Святого Миколая, що має на меті за допомогою небайдужих студентів і працівників вишу підготувати невеличкі подарунки для дітей із нелегкими життєвими обставинами.

Уже не за горами різдвяні свята. Атмосферу наповнить сміх, радість, щирі посмішки та відчуття дива. Однак ті діти, яким не вистачає турботи та любові, особливо гостро відчувають розчарування.

Do you speak English?

3-12-2018    Події    22   
6400497 stock photo do you speak english

Do you speak English? А у наших викладачів кафедри мовної підготовки на цьому тижні для вас два завдання: три фрази по темі “Гроші” https://padlet.com/vecttra/70gdgbk0ye та детективна історія https://padlet.com/vecttra/fczdizcou6