Full Stack разработчик программного обеспечения (полный рабочий день)

ДонНТУ

Должность: Full Stack разработчик программного обеспечения (полный рабочий день) Тип работы: Постоянный Дата начала: как можно скорее Рабочий день: полный Требование: разговорный английский Parts Avatar ищет квалифицированных разработчиков программного обеспечения для создания электронного магазина мирового уровня по продаже автомобильных комплектующих. Мы – хорошо финансируемый стартап, с быстроразвивающейся гибкой командой разработчиков. […]

Читати далі

15-12-2017    Категорія: Вакансії    13   

Новорічний мюзикл “Ніч перед Різдвом”

Запрошуємо відвідати виставу о 15-30 26 грудня

Читати далі

15-12-2017    Категорія: afisha    20   

Акція «Торбинка Добра» до Дня Святого Миколая

У Донецькому Національному Технічному університеті стартує акція «Торбинка Добра» до Дня Святого Миколая, яка має на меті, за допомоги небайдужих студентів та працівників ДВНЗ «ДонНТУ», підготувати невеличкі подарунки для дітей із нелегкими життєвими обставинами.

Як взяти участь:
– принести до кабінету 3.5 подарунок діткам на зимові свята (солодощі, фрукти, іграшки)
– пожертвувати певну суму грошей. На всі зібрані гроші ми закупимо необхідні подарунки

Читати далі

15-12-2017    Категорія: afisha    17   

Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

19 грудня до нас завітають представники Потягу Єднання України «Труханівська Січ» із концертом.

Запрошуємо усіх охочих о 13.00 в ВНЗ!

Читати далі

15-12-2017    Категорія: afisha    17   

Участь соціологів ДонНТУ в Міжнародній науково-практичній конференції НАН Білорусі (м. Мінськ)

У листопаді в Інституті соціології НАН Білорусі (м. Мінськ) була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Соціальне знання і проблеми сучасного розвитку білоруського суспільства в умовах глобалізації». Задачами конференції були: визначення актуальних соціокультурних викликів для Білорусі у порівнянні з іншими країнами пострадянського простору, трансформація соціологічних практик і технологій в контексті становлення постіндустріальної економіки. Від ДонНТУ в конференції прийняла участь Віра Кречетова, старший викладач кафедри історії та права. Доповідь, що висвітлювала можливості вимірювання громадянської ідентичності в сучасному світі, була зроблена на секції «Соціологія культури, сім’ї, ідентичностей». Наукова проблематика зацікавила білоруських колег і викликала жваву дискусію.

Читати далі

14-12-2017    Категорія: Міжнародне співробітництво    64   

Студенти ДонНТУ взяли участь у першому етапі конкурсу «Авіатор»

Одинадцятого грудня у 50 провідних технічних вишах України пройшов перший етап проекту «Авіатор 2018». Конкурс проводиться Фондом Бориса Колеснікова вже всьоме з метою підтримки студентів технічних спеціальностей, мотивування їх до розвитку та заохочення кращих із них поїздками на профільні авіаційні форуми до Великобританії та Франції.

Читати далі

12-12-2017    Категорія: Конкурси    120   

Оновлено доступ до ІДС ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ

В бібліотеці оновлено доступ до Інформаційно-довідкової системи «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ», що надає можливість ознайомлення та користування галузевими нормативними документами та стандартами.

Запрошуємо вас до читальної зали бібліотеки.

Консультації з використання – в бібліотеці ДонНТУ, ауд. 3.2014.

Читати далі

11-12-2017    Категорія: Бібліотека    46   

На факультеті КНТ пройшло урочисте засідання вченої ради

Сьомого грудня в Донецькому національному технічному університеті пройшло урочисте засідання вченої ради факультету комп’ютерних наук і технологій з нагоди ювілею Володимира Андрійовича Святного, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри комп’ютерної інженерії.

Привітати Володимира Андрійовича прийшли представники адміністрації, факультетів і кафедр ДонНТУ, студенти та гості. Долучилися до поздоровлень і колеги професора з українських і німецьких вишів: Запорізького технічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», Штутгартського університету, Магдебурзького університету імені Отто фон Геріке, а також служба академічних обмінів DAAD.

Читати далі

8-12-2017    Категорія: Новини    215   

Святному Володимиру Андрійовичу виповнюється 80 років!

Колектив кафедри комп’ютерної інженерії, викладачі, студенти та випускники факультету комп’ютерних наук і технологій ДонНТУ щиро вітають Володимира Андрійовича з ювілеєм, бажають здоров’я, творчого довголіття, блакитного неба, натхнення, оптимізму, довгих років радості і добра,

Читати далі

7-12-2017    Категорія: Вітаємо    169   

На факультеті КІТАЕР відкрилася нова лабораторія

Вона є унікальною навчальною та науково-дослідницькою лабораторією з вивчення сенсорних, мікропроцесорних та інформаційних технологій. Основна частина засобів придбана за кошти університету, а деяке обладнання є спонсорською допомогою від компаній «Open System» і «Data Express». Зокрема, в лабораторії представлене наступне устаткування:

  • осцилографи;
  • блоки живлення;
  • паяльні станції;
  • мультиметри;
  • генератори;
  • стенди цифрової та аналогової схемотехніки;
  • сучасні мікроконтролерні та мікропроцесорні засоби.

Читати далі

7-12-2017    Категорія: Абітурієнту    227   
Page 1 of 9412345...204060...Остання »
Грудень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
« Лис  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031