Запрошуємо на навчання до ДВНЗ “ДонНТУ”

27-2-2017    Вступнику , Події , Центр Кар'єри    925   

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!
Запрошуємо на навчання до  Державного вищого навчального закладу «ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» (м. Покровськ)

Ви матимете змогу отримати якісну вищу освіту в одному з найстаріших вищих навчальних закладів Східної України за такими освітніми рівнями:

– «БАКАЛАВР» на базі атестата або диплома молодшого спеціаліста (прискорена форма);
– «МАГІСТР» на базі диплома бакалавра або спеціаліста / магістра (друга вища освіта).

Університет готує фахівців з 29 спеціальностей (форми навчання: денна, заочна) для різних галузей економіки.

Увага! У 2017 році для ДонНТУ передбачена фіксована кількість бюджетних місць на кожну зі спеціальностей (вступники не беруть участь у широкому конкурсі, за яким заздалегідь не відома остаточна кількість бюджетних місць, які будуть надані ВНЗ за кожною спеціальністю, що значно підвищує Ваші шанси отримати бюджетне місце).

На сьогодні ДонНТУ у м. Покровськ – це ВНЗ європейського рівня з понад 3 тис. студентів; потужною матеріально-технічною базою: сучасним оснащенням аудиторій та новітніми лабораторіями; висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом та широкими виробничими та міжнародними зв’язками.

ДонНТУ є учасником багатьох міжнародних програм, за якими студенти мають змогу проходити стажування у провідних закордонних вишах (університети Польщі, Німеччини, Чехії, Іспанії, Франції, Португалії тощо), а також отримати подвійний диплом – ДонНТУ та одного з іноземних ВНЗ.

Не втрачайте ваш шанс отримати вищу освіту у престижному університеті!

КОНТАКТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ: м. Покровськ (Красноармійськ), пл. Шибанкова, 2, к. 1.109, тел.: (06239)2-51-99, 066-185-74-31, 093-049-69-89

Центр кар‘єри і маркетингу