Школярі Мирнограда долучилися до програми ДонНТУ «Один день в університеті»

29-11-2018    Вступнику , Події , Преміум-новина    76

Двадцять дев’ятого листопада Донецький національний технічний університет відвідали одинадцятикласники ЗОШ №5  м. Мирнограда та стали учасниками традиційної програми для школярів «Один день в університеті».

На учнів чекала насичена програма, що включала проведення чотирьох занять (фактично – двох пар): з української мови, математики, фізики та історії України.

Так, Наталя Клименко, доцент кафедри мовної підготовки ФКІТАЕР, зробила акцент на завданнях зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, зосередила увагу молоді на проблемних моментах, дала поради щодо підготовки, а також запропонувала виконання декількох практичних прав.

Наталія Гоголєва, доцент кафедри вищої математики та фізики ФКНТ, під час заняття з математики розглянула з учнями обернені тригонометричні функції та їх особливості.

Микола Власенко, доцент тієї ж кафедри, розповів про електромагнітне поле та у рамках запропонованої теми продемонстрував сучасне обладнання лабораторії загальної фізики.

Завершенням програми «Один день в університеті» стало проведення ділової гри «Написання історії власного життя» у межах заняття з історії України. Завдяки Ірині Дмитрик і Олені Сервачак, доцентам кафедри історії та права, а також студентам-соціологам, учні намагалися спроектувати своє майбутнє та замислитися над тим, яким саме воно повинно бути.

Після цього пройшли організаційні збори, в ході яких Анна Марина, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДонНТУ, представила присутнім інформацію про вступну кампанію 2019 року, її умови та терміни, особливості розрахунку конкурсного балу та предмети ЗНО, необхідні для вступу на ту чи іншу спеціальність. Також слово надали Богдану Мироненку, голові ради студентського самоврядування факультету економіки та менеджменту, який розказав про діяльність РСС, співробітництво вишу з різноманітними українськими та міжнародними організаціями, участь студентів у конкурсах і програмах, а також про можливості, які відкриває університет для молоді.

По завершенні учні та їх керівники подякували представникам ДонНТУ за цікаво проведений день, а у відповідь були радо запрошені долучатися до подібних заходів у майбутньому.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу