Факультет економіки

15-5-2015    Вступнику    1453   
Актуальну інформацію по факультету можна переглянути тут: http://donntu.edu.ua/fem

Заснування

Факультет економіки, як структурний підрозділ ДонНТУ м. Красноармійськ, з історичної точки зору нараховує вже понад 45 років (з 19 травня 1969 р., коли у Донецькому політехнічному інституті було створено інженерно-економічний факультет). За цей час підготовано понад 15000 фахівців вищої кваліфікації, які зараз успішно працюють на підприємствах, в органах державної та муніципальної влади, установах освіти та науки, банках та фінансових установах, займаючи високі посади.

Навчання

Підготовка студентів на факультеті адаптована до світових стандартів та здійснюється за багаторівневою системою (бакалавр, спеціаліст і магістр) на основі сучасних навчальних програм, які відповідають вимогам університетської освіти та використовують досвід найкращих ВНЗ світу. Візитною карткою факультету є оптимальне поєднання гуманітарного направлення з міцним інженерним фундаментом. Увесь навчальний процес націлений на те, щоб випускник міг сприймати, пропонувати та реалізовувати комерційні, організаційно-управлінські та соціальні ідеї, легко адаптуватись до швидких змін на виробництві та в житті.

Сьогодні до складу факультету входять кафедри: економіки підприємства; економічної теорії та державного управління; стратегічного управління економічним розвитком; обліку, фінансів та економічної безпеки. Навчальний процес на випускових кафедрах здійснюють високопрофесійні викладачі, у тому числі шість професорів та понад двадцять доцентів.

 Зовнішні зв’язки

Факультет економіки постійно укріплює творчі контакти з навчальними закладами та науковими установами США, Англії, Німеччини, Канади, Голландії, Польщі, Чехії, Франції, Бельгії та інші.

Переваги навчання на факультеті економіки ДонНТУ (м. Красноармійськ) це:

  • диплом престижного національного ВНЗ 4-го рівня акредитації;
  • багаторічний досвід якісної підготовки професіоналів, що підтверджується експертами та роботодавцями;
  • дружня комплементарна команда співробітників та студентів;
  • можливість дистанційного навчання в вищих навчальних закладах Європи;
  • друга вища освіта – як на основі базової та повної вищої освіти, так і на базі повної загальної середньої освіти;
  • гнучкий підхід до оплати за навчання та можливість переведення на вакантні бюджетні місця.

 Контактна інформація

Декан факультету – Кравченко Сергій Іванович

Заступник декана факультету – Панченко Ганна Степанівна

Адреса: м. Красноармійськ пл. Шибанкова 2, ауд. 3.308/1

Ел. адреса: donntu.ekf@gmail.com

Телефон: 050-012-91-50