День відкритих дверей: ДонНТУ запрошує!  (31-10-2016)

Проблема кожного абітурієнта – вибір вищого навчального закладу. Яке місто обрати? Яку спеціальність? Звичайно, дехто швидко справляється з цими питаннями, але що робити тим, у кого немає подібної хватки й рішучості?

Донецький національний технічний університет опинився серед числа вишів, яким довелося покинути рідні корпуси та перебратися до інших міст і на бази інших університетів України. Йому, як і всім «переселенцям», було не так просто адаптуватися в нових умовах, оскільки була втрачена частина викладачів і студентів. Але стояти на місці виш не збирався. Університет як і раніше намагається набрати гідних і розумних абітурієнтів, аби конкурувати з іншими ВНЗ у різних конкурсах і предметних олімпіадах.

Виходячи з цього, 29-го жовтня в ДонНТУ пройшов масштабний День відкритих дверей.

Факультети активно агітували майбутніх студентів вступати саме сюди. Кожен розповідав про свою спеціалізацію, а в актовій залі абітурієнти та їх батьки змогли почути детальну інформацію щодо вступу.

Розповідати більш детально про ці питання я не стану: навряд чи серед читачів знайдуться абітурієнти, а якщо і виявляться, то вони повинні розуміти, що даний матеріал розрахований на студентів і викладачів університету, які вже знайомі з цим. Можу лише сказати, що захід не пройшов дарма, і навіть при мені батьки сказали своїй доньці: «Давай відкладемо Дніпро і спробуємо вступити сюди».

А це означає, що Донецький національний технічний університет повертається на колишній рівень і вже зовсім скоро ми побачимо, як рідний виш засяє черговими медалями та грамотами з різних конкурсів.

Будемо й надалі висвітлювати лише найцікавіше, у контексті статті відмітивши: «Навчити може лише той, хто знає, чому вчить».

 

Сергій Білянський, 
ст. гр. СУА-15