День відкритих дверей в ДонНТУ  (26-3-2017)

Зовсім скоро для випускників настане один із найбільш відповідальних моментів у їх житті – здача ЗНО. Кожен із них вже обрав предмети і, можливо, навіть майбутні спеціальності. Питання залишається лише за вибором вищого навчального закладу.

День відкритих дверей – унікальна практика сучасності. Майбутнім абітурієнтам дають можливість познайомитися з вищим навчальним закладом і визначитися, чи хоче він саме тут отримувати подальшу освіту.

Особисто я з ДонНТУ познайомився ще в Донецьку. Нас возили туди на економічні семінари. І тоді я, 16-річний хлопчина, з подивом і захопленням застиг біля стенду з минулими студентами. Дмитро Чигринський і Олександр Ревва. Для багатьох вони були кумирами, об’єктами для наслідування. Мене зацікавила перспектива навчитися тут, і з тих пір я дотримувався заданого курсу й обраної мети.

На жаль, незабаром почалися відомі всім нам події, і моя мрія опинилася під загрозою. Однак, на щастя, частина вишу, в тому числі – і мій факультет, переїхав до мого рідного міста, тому мені залишалося лише дочекатися вступної кампанії …

Але повернемося ближче до теми. 25 березня Донецький національний технічний університет знову зібрав у своїх стінах випускників шкіл та їхніх батьків.

Почався цей насичений день проведенням другого туру олімпіади. Після, поки перевірялися роботи, абітурієнти мали можливість поспілкуватися зі співробітниками університету та задати всі свої запитання.

У великій аудиторії 2.204, що зібрала всіх учасників заходу, студент факультету КІТАЕР Артем Гвоздьов розповів про студентське життя у позанавчальний час, а заступник голови приймальної комісії Ганна Сергіївна Марина розповіла про правила вступу до ДонНТУ. Також Дар’я Олександрівна Жуковська, викладач ФКІТАЕР, провела невеличкий тест на профорієнтацію для абітурієнтів. До того ж, були підведені підсумки олімпіади, після чого кожен факультет докладно розповів про свої спеціальності, але вже в окремих аудиторіях.

В цілому, абітурієнтів було досить багато, і я сподіваюся, що в наступному навчальному році ДонНТУ знайде не менш талановитих і розумних студентів, ніж зараз.

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15