День відкритих дверей в ДонНТУ  (30-10-2017)

Мабуть, саме зараз можна сказати, що Донецький національний технічний університет вже оговтався від переїзду й досить впевнено крокує твердою ходою на рівні з провідними вишами країни. Він адаптувався, відкрив нові лабораторії, оновив викладацький склад. А перемоги в різних конкурсах і олімпіадах говорять самі за себе. Одним словом, ДонНТУ повернувся на Олімп!

28-го жовтня університет презентував себе новому поколінню абітурієнтів. Майбутні студенти побачили сучасні лабораторії, аудиторії, Молодіжний Хаб, радіорубку та багато іншого…

Також одинадцятикласники побачили декілька проектів, які студенти ДонНТУ розробили для конкурсів стартапів.

Під час офіційної частини, що проходила в БНЗ, абітурієнтам розповіли про порядок вступу, уточнили список необхідних документів, оголосили про початок підготовчих курсів. Після цього представники факультетів більш детально ознайомили молодь зі своїми спеціальностями та відповіли на запитання присутніх.

Спілкуючись з абітурієнтами, особисто я переконався, що багато з них ще не вирішили, яку спеціальність їм обрати. Однак, були і більш впевнені люди. «Мене цікавить метрологія», «Мене зацікавила спеціальність «Комп’ютерні науки»», «Мене приваблює кібербезпека» – такі чіткі відповіді були рідкістю, однак, вони доводили, що про ДонНТУ знають. Він вселяє довіру, має авторитет у абітурієнтів.

Тож, будемо раді бачити вас у числі наших студентів. Якісна підготовка і яскраве студентське життя вам гарантована.

Сергій Білянський,
студент гр. СУА-15