Графік роботи з абітурієнтами

Освітній центр «Донбас-Україна» працює з

04 червня по 28 вересня 2018 року

04.06-11.07.2018 р. – робота в консультаційному режимі, прийом документів від заявників для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації.

12.07-28.09.2018 р. – прийом документів від заявників, організація проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, подача заяв для вступу до Університету, надання рекомендацій та зарахування на навчання заявників Освітнього центру.

Освітній центр працює за графіком роботи Приймальної комісії Університету.

з Заявниками:

а) в період з 04.06.2018 по 11.07.2018 – з 9.00 до 16.00; субота, неділя – вихідні;

б) в період з 12.07.2018 по 18.08.2018 – з 9.00 до 16.00, субота – з 9.00 до 13.00; неділя – вихідний.

б) в період з 19.08.2018 по 28.09.2018 – з 9.00 до 16.00; субота, неділя – вихідні.

 

Подання документів до ОЦ

Заявник (або його уповноважена особа) для проходження державної підсумкової атестації подає до Освітнього центру особисто наступні документи:

  • заява (для повнолітніх Заявників);
    • заява батьків (одного з батьків, законних представників) (для неповнолітніх Заявників).
  • Документи (оригінал та копія), що посвідчують особу:
    • свідоцтво про народження (для осіб, які не мають паспорта громадянина України) або паспорт громадянина України;
    • документ, який підтверджує, що місцем проживання є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), що зазначені у Переліку населених пунктів: паспорт громадянина України Заявника із реєстрацією; за відсутності у Заявника паспорта або відмітки реєстрації у ньому – паспорт громадянина України батьків (одного з батьків) або інших законних представників із реєстрацією тощо.
  • Декларація з наклеєною на неї фотокарткою.
  • Інші матеріали (у паперовому вигляді або у форматі цифрових зображень), які можуть прямо чи опосередковано підтверджувати наведену в декларації інформацію.
  • Дві фотокартки 3х4 для оформлення особової справи.

Особливості подання документів Заявником для вступу:

  • документи подаються особисто в письмовій формі;
  • свідоцтво про народження може подаватись особами незалежно від віку;
  • за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього, Заявник подає довідку уповноваженого загальноосвітнього навчального закладу про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • за наявності подається сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 року;
  • Заявник, який не проходить у Центрі річне оцінювання, державну підсумкову атестацію, подає до ДВНЗ «ДонНТУ» документ про освіту державного зразка.
  • свідоцтво про народження (для осіб, що не мають паспорт громадянина України із реєстрацією);
  • документ, що підтверджує, що місце проживання є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), згідно інформаційному переліку, що додається (паспорт громадянина України Заявника із реєстрацією, паспорт громадянина України із реєстрацією батьків (одного з батьків) або інших законних представників (для неповнолітніх Заявників));
  • за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього, довідку уповноваженого загальноосвітнього навчального закладу про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації.
 

ПЕРЕЛІК*населених пунктів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес

Донецька область

 

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Авдіївка

м. Донецьк (у тому числі смт Ларине, с. Павлоградське, м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Кисличе, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Темрюк)

м. Торецьк (Дзержинськ) (у тому числі м. Залізне, смт Південне, смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка, смт Північне, смт Курдюмівка, с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Озарянівка, с-ще Шуми, смт Щербинівка, смт Петрівка, с-ще Кримське)

м. Горлівка (у тому числі смт Гольмівський, с-ще Гладосове, смт Пантелеймонівка, с. Рясне, с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка, с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка)

м. Дебальцеве

м. Докучаєвськ (у тому числі с-ще Ясне)

м. Єнакієве (у тому числі м. Бунге, смт Дружне, смт Софіївка, с. Новоселівка,
с-ще Старопетрівське, смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Кринички, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка, с. Авіловка, с. Шапошникове)

м. Жданівка (у тому числі смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар)

м. Кіровське

м. Макіївка (у тому числі смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте, смт П’ятипілля, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Холодне, с. Молочарка, с. Шевченко, смт Ясинівка, смт Землянки, смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже, смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Липське, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове, с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря, с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка,
с-ще Новомосковське) м. Сніжне (у тому числі смт Андріївка, смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове, смт Залісне, смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Балка, смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське) м. Харцизьк.

м. Хрестівка

м. Чистякове (Торез) (у тому числі смт Пелагіївка, смт Розсипне)

м. Харцизьк (у тому числі м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки, м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки, смт Зуївка, смт Троїцько-Харцизьк, смт Благодатне, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче, смт Гірне, с-ще Ведмеже)

м. Шахтарськ (у тому числі смт Контарне, смт Московське, смт Сердите, с-ще Дубове,
с-ще Лобанівка, смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки, с-ще Вікторія, с-ще Гірне,
с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко)

м. Ясинувата

Населені пункти:

с. Гнутове (м. Маріуполь)

смт Сартана (м. Маріуполь)

смт Талаківка (м. Маріуполь)

с-ще Ломакине (м. Маріуполь)

Амвросіївського району

Бахмутського (Артемівського) району:

смт Булавинське

с. Воздвиженка

смт Зайцеве

с-ще Зеленопілля

с. Кодема

с-ще Ступакове

с. Дебальцівське

с. Миколаївка (Кодемська сільська рада)

с. Миколаївка Друга

с-ще Новолуганське

с. Семигір’я

м. Світлодарськ

смт Миронівський

с. Миронівка

смт Луганське

с. Розсадки

с. Лозове

с. Красний Пахар

с. Криничне

с-ще Роти

с-ще Доломітне

с-ще Травневе

с. Дача

м. Вуглегірськ

смт Олександрівське

смт Оленівка

с. Весела Долина (Ольховатська селищна рада)

с-ще Данилове

с-ще Іллінка

с-ще Кам’янка

с-ще Рідкодуб

с-ще Булавине

с-ще Грозне

с-ще Каютине

с-ще Красний Пахар

с-ще Савелівка

с. Комуна

с. Калинівка

с. Логвинове

с. Новогригорівка

с. Нижнє Лозове

с. Санжарівка

смт Ольховатка

смт Прибережне

Бойківського району

Волноваського району:

с. Андріївка

с. Доля

с. Любівка

с-ще Малинове

с-ще Молодіжне

с-ще Новомиколаївка

смт Новотроїцьке

с. Пікузи

с-ще Нова Оленівка

смт Новотроїцьке

Продовження додатка 1

смт Оленівка

с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада)

с. Червоне (Любівська сільська рада)

смт Андріївка

с-ще Бахчовик

с. Бердянське

с. Водяне

с. Виноградне

с. Гранітне

с-ще Дружне

с. Запорізьке

с. Заїченко

с. Кам’янка

с-ще Калинівка

с. Комінтернове

с. Лебединське (Лебединська сільська рада)

смт Мирне

с-ще Маловодне

с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада)

с-ще Новомиколаївка

с. Новоселівка

с. Новоселівка Друга

с-ще Обільне

с. Орловське

с. Павлопіль

с. Піонерське

с. Приморське

с. Пищевик

с. Сопине

с. Старомар’ївка

с. Старогнатівка

с. Степанівка

с. Федорівка

с. Чермалик

с. Черненко

с. Широкине

с. Богданівка

с. Вікторівка

с. Новогнатівка

с. Миколаївка (Миколаївська сільська рада)

 

 

Новоазовського району

Старобешівського району

Бойківського (Тельманівського) району:

с. Богданівка

с. Вершинівка

с. Воля

с. Греково-Олександрівка

с. Григорівка

с. Дерсове

с. Запорожець

с. Зелений Гай

с. Зернове

с. Зорі

с. Іванівка

с. Білокриничне (Калініне)

с. Каплани

с. Конькове

с. Котляревське

с. Майорове (Красний Октябр)

с. Кузнецово-Михайлівка

с. Лукове

с. Миколаївка

с. Михайлівка

с. Мічуріне

с. Нова Мар’ївка

с. Новоолександрівка

с. Олександрівське (Октябрське) (Коньковська сільська рада)

с. Первомайське (Первомайська сільська рада)

с. Петрівське

с. Лавринове (Радянське)

с. Розівка

с. Садки

с. Самсонове

с. Свободне

с. Тавричеське

смт Бойківське (Тельманове)

с. Тернівка

с. Черевківське

с. Чумак

с. Шевченко

Торецького району:

смт Новгородське

 

 Мар’їнського району:

с. Кремінець

с. Луганське

смт Олександрівка

смт Старомихайлівка

с. Сигнальне

с. Березове

м. Красногорівка

м. Мар’їнка

с. Славне

с. Степне

с. Тарамчук

с. Солодке

с. Водяне (Степненська сільська рада)

с. Галицинівка

с. Карлівка

с. Новомихайлівка

с. Побєда

Шахтарського району

Ясинуватського району:

с. Василівка

с. Веселе (Красногорівська сільська рада)

с. Веселе (Спартаківська сільська рада)

с-ще Бетманове (Красний Партизан)

с-ще Мінеральне

с. Спартак

с. Яковлівка

с-ще Крута Балка

с-ще Каштанове

с-ще Лозове (Пісківська сільська рада)

  с. Водяне (Пісківська сільська рада)

смт Верхньоторецьке

с-ще Ласточкине

с-ще Опитне

с-ще Піски

с. Тоненьке

с-ще Кам’янка

с. Красногорівка

с-ще Невельське

с. Новоселівка Друга

с. Первомайське

с. Троїцьке

с-ще Сєвєрне

с. Нетайлове

с. Новокалинове

 

Луганська область

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Луганськ (у тому числі м. Олександрівськ, с-ще Зразкове, с-ще Тепличне, смт Катеринівка)

м. Алчевськ

м. Антрацит (у тому числі смт Боково-Платове, с-ще Лісне, с-ще Мельникове,
с-ще Садовий, с-ще Христофорівка, смт Верхній Нагольчик, смт Дубівський, с. Оріхове, смт Кам’яне, смт Кріпенський, смт Щотове, с. Зелений Курган, с-ще Степове)

м. Брянка (у тому числі смт Южна Ломуватка, смт Вергулівка, смт Ганнівка, смт Ломуватка, смт Глибокий)

м. Голубівка (Кіровськ) (у тому числі смт Донецький, смт Криничанське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське)

м. Довжанськ (у тому числі м. Вознесенівка, смт Ведмеже, смт Павлівка, смт Кундрюче, с. Кондрюче, с-ще Хмельницький, смт Дубове, с-ще Прохладне, смт Вальянівське, с. Маловедмеже, с-ще Устинівка, с-ще Федорівка, смт Шахтарське, с-ще Киселеве)

м. Хрустальний (Красний Луч) (у тому числі м. Боково-Хрустальне, смт Садово-Хрустальненський, с-ще Трубний, м. Міусинськ, с. Корінне, с. Лісне, с. Новоєлизаветівка, м. Петрово-Красносілля, смт Федорівка, с-ще Буткевич, с-ще Вергулівське, с. Воскресенівка, смт Запоріжжя, с. Жереб’яче, с-ще Комендантське, смт Софіївський, смт Грушове, с-ще Давидівка, смт Хрустальне, смт Княгинівка, с-ще Хрустальний, смт Штерівка)

м. Сорокине (у тому числі м. Молодогвардійськ, с-ще Новосімейкіне, м. Суходільськ, смт Буран, смт Гірне, с-ще Широке, смт Ізварине, смт Краснодарський, смт Тепле,
с-ще Світличне, смт Сєверний, смт Сєверо-Гундорівський, смт Урало-Кавказ, с-ще Західний)

м. Первомайськ

м. Ровеньки (у тому числі смт Любимівка, смт Великокам’янка, смт Кленовий, с. Коробкине, с-ще Покровка, смт Гірник, смт Михайлівка, смт Тацине, смт Нагольно-Тарасівка, с. Березівка, смт Новодар’ївка, с-ще Валянівськ, с-ще Калинівка, смт Картушине, с. Залізничне, с-ще Новоукраїнка, смт Ясенівський, с. Лобівські Копальні, с. Благівка, с. Грибуваха, с. Новодар’ївка, с. Платонівка, с. Улянівка)

м. Свердловськ

м. Кадіївка (у тому числі м. Алмазна, м. Ірміно)

 Населені пункти:

Антрацитівського району

Сорокинського (Краснодонського) району

Лутугинського району

Новоайдарського району:

с. Сокільники

м. Щастя

с. Трьохізбенка

с. Кряківка

с. Оріхове-Донецьке

с. Лобачеве

с. Лопаскине

с. Кримське

с. Причепилівка

с. Райгородка

с. Муратове

с. Капітанове

с. Гречишкине

с. Дубове

с. Бахмутівка

с. Царівка

с. Деменкове

с. Дмитрівка

 

 Перевальського району

Попаснянського району

Довжанського (Свердловського) району

Слов’яносербського району

Станично-Луганського району

 

ПЕРЕЛІК конкурсних предметів при вступі до ДВНЗ «ДонНТУ» через освітній центр «Донбас-Україна» для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» у 2018 р.

Шифр галузі

Галузь знань

Код спеціальності

Найменування спеціальності

Конкурсні предмети

1

2

3

укр. мова та література

Математика

Історія України

Біологія

географія

Історія України

Іноземна мова

Біологія

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

03

Гуманітарні науки

033

Філософія

Х

 

Х

 

 

 

Х

 

05

Соціальні та поведінкові науки

051

Економіка

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

051

Економіка (Інформаційні технології в економіці та менеджменті) Н

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

051

Економіка (Міжнародна економіка) Н

Х

 

Х

 

 

 

Х

 

054

Соціологія

Х

Х

 

 

 

Х

 

 

07

Управління та адміністрування

071

Облік і оподаткування

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

Облік і оподаткування (Оподаткування) Н

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

072

Фінанси, банківська справа та страхування

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

073

Менеджмент

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

075

Маркетинг

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

076

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

10

Природничі науки

101

Екологія

Х

 

 

Х

Х

 

 

 

Екологія (Сільськогосподарська екологія) Н

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

103

Науки про Землю

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

12

Інформаційні технології

121

Інженерія програмного забезпечення

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

122

Комп’ютерні науки

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

123

Комп’ютерна інженерія

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

Комп’ютерна інженерія (Мобільні та вбудовані системи) Н

Х

 

Х

 

 

 

 

Х

124

Системний аналіз

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

125

Кібербезпека

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

13

Механічна інженерія

131

Прикладна механіка

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

131

Прикладна механіка (Роботомеханічні системи та комплекси) Н

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

132

Матеріалознавство Н

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

133

Галузеве машинобудування

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

133

Галузеве машинобудування (Обладнання сервісних підприємств) Н

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

14

Електрична інженерія

141

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

144

Теплоенергетика

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

15

Автоматизація та приладобудування

151

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

151

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Н

Х

Х

 

 

 

Х

 

 

152

Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

16

Хімічна та біоінженерія

161

Хімічні технології та інженерія

Х

Х

 

 

 

 

 

Х

Хімічні технології та інженерія (Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів) Н

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

17

Електроніка та телекомунікації

171

Електроніка

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

172

Телекомунікації та радіотехніка

Х

Х

 

 

 

 

Х

 

18

Виробництво та технології

183

Технології захисту навколишнього середовища

Х

Х

 

 

 

 

 

Х

184

Гірництво

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

19

Архітектура та будівництво

193

Геодезія та землеустрій

Х

Х

 

 

Х

 

 

 

26

Цивільна безпека

263

Цивільна безпека Н

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

28

Публічне управління та адміністрування

281

Публічне управління та адміністрування

Х

Х

 

 

 

Х