Перелік сертифікатов ЗНО, галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється прийом у 2017 здобувачів вищої освіти у ДВНЗ “ДонНТУ” за ступенем “бакалавр”

Перелік сертифікатов ЗНО, галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється прийом у 2017 здобувачів вищої освіти у ДВНЗ “ДонНТУ” за ступенем “бакалавр” (за скороченними програмами)

ПЕРЕЛІК галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у ДВНЗ “ДонНТУ” за ступенем “магістр” (вступна кампанія 2017)

ПЕРЕЛІК іспитів при вступі до ДВНЗ “ДонНТУ” через освітній центр “Донбас- Україна” для здобуття освітнього ступеня “бакалавр”

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь бакалавра, для здобуття освітнього ступеню магістра


Переглянути буклети

oblozhka oblozhka oblozhka oblozhka

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2017 РОКУ.

Якщо абітурієнт має сертифікат ЗНО 2017 або 2016 р. та вступ відбувається на загальних підставах (без пільг), подача заяв до будь-якого ВНЗ України здійснюється виключно в електронній формі в режимі онлайн.

Якщо у вас відсутній стабільний Internet-зв’язок, ви не впевнені, що зможете вірно заповнити електронну форму заяви, або є інші причини, які заважають вам самостійно оформити заяву – приходьте до КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ для абітурієнтів, який буде працювати на базі ДонНТУ у м. Покровськ під час вступної кампанії (з 12.07.17 р.). Кваліфіковані фахівці ЦЕНТРУ нададуть вам необхідні консультації та допоможуть подати електронну заяву до ДонНТУ, або будь-якого іншого ВНЗ України.

Читати далі

30-5-2017    Категорія: Абітурієнту    14   

Представники ДонНТУ відвідали Покровську ЗОШ

П’ятнадцятого травня представники Донецького національного технічного університету в складі завідувача кафедри історії та права І.О. Дмитрик, доцента кафедри О.В. Сервачак і студентів-соціологів першого та другого курсів завітали до Покровської ЗОШ №4, щоб ознайомити старшокласників із можливістю вступу на навчання до ДонНТУ. А також, звісно, аби більш детально ознайомити майбутніх абітурієнтів зі спеціальністю «Соціологія».

Читати далі

17-5-2017    Категорія: Абітурієнту    192   

Інформація для випускників технікумів

Запрошуємо Вас на навчання до  Державного вищого навчального закладу «ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» (м. Покровськ) для здобуття ВИЩОЇ ОСВІТИ на базі диплома молодшого спеціаліста (прискорена форма)

Ви матимете змогу отримати якісну вищу освіту в одному з найстаріших вищих навчальних закладів Східної України за такими освітніми рівнями;

Читати далі

10-4-2017    Категорія: Абітурієнту    205   

Україна прийняла спрощену процедуру вступу до вищих навчальних закладів без ЗНО

Ти з Донецької чи Луганської області?

Бажаєш здобути українську освіту?

Україна прийняла спрощену процедуру вступу до вищих навчальних закладів без ЗНО

Отримати атестат і вступити до ВНЗ України реально

 

Для осіб з тимчасово непідконтрольної території Донбасу, які вступили до вишів на навчання за державним замовленням, і здобули статус переміщеної особи передбачена державна цільова підтримка

Читати далі

6-4-2017    Категорія: Абітурієнту    332   

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ туру Всеукраїнської олімпіади ДВНЗ «ДонНТУ»

Для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

від 25.03.2017

м. Покровськ

Читати далі

27-3-2017    Категорія: Абітурієнту    160   

День відкритих дверей в ДонНТУ

Двадцять п’ятого березня в Донецькому національному технічному університеті пройшов День відкритих дверей

Читати далі

26-3-2017    Категорія: Абітурієнту    466   

Запрошуємо на навчання до ДВНЗ “ДонНТУ”

У 2017 році для ДонНТУ передбачена фіксована кількість бюджетних місць на кожну зі спеціальностей (вступники не беруть участь у широкому конкурсі, за яким заздалегідь не відома остаточна кількість бюджетних місць, які будуть надані ВНЗ за кожною спеціальністю, що значно підвищує Ваші шанси отримати бюджетне місце.

На сьогодні ДонНТУ у м. Покровськ – це ВНЗ європейського рівня з понад 3 тис. студентів; потужною матеріально-технічною базою: сучасним оснащенням аудиторій та новітніми лабораторіями; висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом та широкими виробничими та міжнародними зв’язками.

Читати далі

27-2-2017    Категорія: Абітурієнту    230   

Засідання ПК №3 відбудеться 03.02.17

Порядок денний.    1. Розгляд заяв студентів про поновлення на навчання до ДонНТУ.

Читати далі

31-1-2017    Категорія: Абітурієнту    144   

Засідання ПК №2 відбудеться 24.01.17

Порядок денний.    1. Розгляд заяв студентів про поновлення на навчання до ДонНТУ.

Читати далі

23-1-2017    Категорія: Абітурієнту    142   

Засідання ПК №1  студентів відбудеться 16.01.17 о 14 годині  в ауд. 1.113

Порядок денний. 
 
1. Розгляд заяв студентів про поновлення на навчання до ДонНТУ.
2. Різне

Читати далі

15-1-2017    Категорія: Абітурієнту    178   
Page 1 of 612345...Остання »