Скринька довіри  (10-6-2015)

Шановні студенти та співробітники!

Ви можете надіслати cвої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету, скориставшись скринькою довіри ДонНТУ dovira@donntu.edu.ua

Донецький політехнік. Випуск №5  (1-7-2015)

donpolmin

Шановні колеги, аспіранти та студенти!

Пропонуємо вашій увазі п’ятий у 2015 році випуск газети Донецького національного технічного університету «Донецький політехнік»

Ласкаво просимо у ДонНТУ: кафедра ОФЕБ  (1-7-2015)

Кафедра «Облік, фінанси та економічна безпека» запрошує усіх зацікавлених до вступу на спеціальності:

• Фінанси і кредит
  • Облік і аудит
  • Управління фінансово-економічною безпекою

Буклет

До вашої уваги пропонуємо збірку матеріалов конференції від 27 травня 2015 р.  (24-6-2015)

Матеріали восьмої всеукраїнської (із зарубіжною участю) наукової конференції студентів та молодих учених

“Актуальні проблеми розвитку фінансів та фінансової науки: ідеї та їх впровадження”

( скачати )

«IT-Universe – 2014/15» національний фінал  (15-6-2015)

it_universe_logo

4 – 5 червня 2015 р. в м. Київ, Україна, на базі Київського національного університету культури і мистецтв відбулась головна подія Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe – 2014/15» в Україні – національний фінал.

Національний фінал проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1533 від 29 грудня 2014.

ІТ-Олімпіада стартувала 1 жовтня 2014 в чотирьох країнах: Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан і Україна. Протягом шести місяців учасники – понад 75 навчальних закладів України і більше 800 студентів змагалися за право зустрітися на національному фіналі. ДонНТУ був представлений в конкурсі компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання» трьома студентами факультета КІТАЕР, спеціальності «Телекомунікаційні системи та мережі»:

• Кабакчей Вікторія;
  • Грищенко Віталій;
  • Корєнєв Олександр.

Звертаємо увагу абітурієнтів із зони АТО!  (15-6-2015)

Звертаємо увагу абітурієнтів із зони АТО!

У «Умовах прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році», що затверджені Наказом Міністерства освіти і науки України 15 жовтня 2014 року № 1172, вказано, що «Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто

Запрошуємо відвідати виставку літератури!  (15-6-2015)

knigi

Шановні читачі!

У бібліотеці КІІ Вашій увазі представлена виставка книг, які передані в дар НТБ Донецького національного технічного університету.

З цією та іншою літературою можна ознайомитися в бібліотеці ДонНТУ (3-й корпус, ауд. 3.214).

Шановні випускники технікумів усіх років незалежної України!  (11-6-2015)

gerb

Запрошуємо Вас отримати вищу освіту в стислі терміни (за прискореними програмами) у ВНЗ з більш ніж 90-річною історією, традиціями та світовим ім’ям, в Донецькому національному технічному університеті (м Красноармійськ).

Випускники технікумів 2015 року та минулих років, що проживають у містах Красноармійськ, Селидове, Добропілля, Димитрів та інших прилеглих населених пунктах, можуть легко підібрати варіанти продовження навчання за інтерактивною таблицею вибору «спорідненої» спеціальності
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qdQW2aQXy4CE6–ZOttmBo8xDvyIuFxmQa1-Cj7zwmg/edit#gid=704629069. У таблиці, що відкриється, можна встановити фільтр за спеціальністю, отриманою Вами в технікумі, та вибрати необхідний Вам варіант.

Зацікавилися? Чекаємо на Вас у приймальній комісії університету за адресою: м. Красноармійськ, пл. Шибанкова, 2, ауд. 1.109.

тел.: 093-049-69-89.

Прийом документів у 2015 році – з 10 по 23 липня.

Донецький національний технічний університет (м. Красноармійськ) готовий прийняти студентів, які залишилися навчатися в «ДНР»  (10-6-2015)

Починаючи з 10 липня 2015 року, приймальна комісія Донецького національного технічного університету готова розглядати клопотання та заяви колишніх студентів щодо їх поновлення в ДонНТУ в м. Красноармійськ.

Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення в Україні масштабної наукової конференції “Falling Walls Lab”.  (9-6-2015)

Falling Walls Lab Kyiv відбудеться 17 вересня 2015 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національого університету ім. Т.Г. Шевченка.

Всі бажаючі прийняти участь у конференції, представивши свої ідеї, повинні подати заявку онлайн: http://falling-walls.com/lab/applyold?location=7