Святковий концерт у ДонНТУ  (30-4-2015)

IMG_9061

У рамках святкування Дня Європи, що традиційно відзначається у травні, у Донецькому національному технічному університеті 29 квітня 2015 року відбувся концерт «Назустріч європейській весні».

Після переїзду вишу до Красноармійська, захід такого масштабу відбувся вперше, однак, цілком виправдав себе. Організований зусиллями студентської ради ДонНТУ, він зібрав повний аншлаг у великій актовій залі та на цілих півтори години занурив усіх присутніх у свою особливу й неповторну атмосферу.

Ласкаво просимо у ДонНТУ: Факультет енергетики і металургії  (29-4-2015)

fem_news

Чергова стаття циклу присвячена факультет енергетики та металургії (ФЕМ).

Сьогодні, факультет здійснює підготовку фахівців, які здатні розробляти та експлуатувати сучасні обладнання в галузі енергетики та металургії, здійснювати управління технологічними процесами підприємств і їх автоматизацію на основі широкого вживання інформаційних і комп’ютерних систем.

Отже, ласкаво просимо.

Ласкаво просимо у ДонНТУ: Інститут післядипломної освіти  (28-4-2015)

ipo_news

Шановні абітурієнти!


Третя стаття циклу присвячена Інституту післядипломної освіти ДонНТУ (ІПО)

Інститут післядипломної освіти розпочав свою діяльність у м. Донецьк як факультет організаторів промислового виробництва та бунівництва у 1979 р.

У 1993 р. був створений Центр підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів. У 2004 р. Відбулась реорганізація ЦПКтаПК в Інститут післядипломної освіти (ІПО).

Олімпійські новини факультету КІТАЕР!  (27-4-2015)

it_universe_logo

6 квітня на базі Запорізької державної інженерної академії пройшов регіональний етап міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «ІT-Unіverse» по конкурсу компанії D-Lіnk «Протоколи, сервіси та устаткування». Донецький національний технічний університет представили чотири учасника – студенти напряму підготовки «Телекомунікації» (спеціальність ТКС). Конкурсне завдання складалось з двох блоків – теоретичний блок  та практичний блок. На виконання конкурсного завдання було відведено чотири години.

Вітаємо!  (27-4-2015)

Щиро вітаємо Бабенка Андрія (група ЕСЕ-12, ФЕМ) з успіхами у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з французької мови серед студентів вищих навчальних закладів, де французька мова не є спеціальністю (м. Київ, 22-24 квітня 2015р., Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана)

Бажаючим отримати другу вищу освіту  (27-4-2015)

Інститут післядипломної освіти ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»

Оголошує набір на навчання для отримання другої вищої освіти за ОКР – «спеціаліст» (перепідготовка) за напрямом: 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» спеціальність: 7.05010302 «Інженерія програмного забезпечення»

Початок занять в міру комплектації груп

 

Звертатися за адресою: м. Красноармійськ   пл. Шибанкова 2, каб. №1.223

Тел.: 050-012-92-48

Е-mail: ipd.kr.ua@gmail.com

Запрошуємо на святковий концерт  (22-4-2015)

Шановні студенти, викладачі та співробітники ДонНТУ!


29 квітня 2015 р. у Донецькому національному технічному університеті відбудеться святковий концерт, присвячений Дню Європи.

Місце проведення: 3-й корпус, великий актовий зал. Початок о 13:00.

Запрошуємо всіх бажаючих!

ЕлібУкр «Електронна бібліотека України»  (21-4-2015)

elib

Шановні студенти, викладачі та співробітники ДонНТУ!


В рамках проекту ЕлібУкр ДонНТУ отримав 60 днів безкоштовного тестового доступу до колекцій наукових публікацій відомого видавництва Wiley.

Доступ відкрито з мережі навчальних корпусів КІІ до 15 червня за посиланням: http://onlinelibrary.wiley.com/browse/publications.

ДонНТУ знову отримав допомогу від фонду Бориса Колеснікова  (21-4-2015)

holod_1

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова в рамках свого проекту “Освіта і наука”, спрямованим на оснащення освітніх установ, продовжив співробітництво з Донецьким національним технічним університетом.

В лютому 2015 року Благодійний Фонд Бориса Колеснікова надав ДонНТУ цільову благодійну допомогу. За рахунок цієї допомоги були придбана побутова техніка: 10 холодильників та 4 пральні машини.

Запрошуємо прийняти участь у конференції  (21-4-2015)

З метою підвищення рівня підготовки фахівців економічних спеціальностей факультет економіки та кафедра обліку, фінансів і економічної безпеки ДНВЗ «Донецький національний технічний університет» 25-29 травня 2015 р. проводить восьму Всеукраїнську наукову конференцію студентів та молодих вчених (із зарубіжною участю) «Актуальні проблеми розвитку фінансів та фінансової науки: ідеї та їх впровадження».

Запрошуємо Ваших студентів та викладачів прийняти активну участь у роботі конференції. Участь в інтернет – конференції – заочна.

Матеріали конференції будуть опубліковані безоплатно у науковому Збірнику ДонНТУ (електронний ресурс). Отримання паперового екземпляру Збірника є платним з метою компенсації витрат, пов’язаних із публікацією матеріалів.

Адреса оргкомітету: 85300, м. Красноармійськ, вул. Шибанкова, 2, ДонНТУ, Рада НТТС; 1-й корпус, ауд. 210.

Електронна пошта: ofeb@mail.ua тел. (06239)2-03-09, факс: (06239) 2-03-09

Відповідальний секретар – к. е. н., доцент Антоненко Валентина Миколаївна, телефон 050-428-84-57.

Деталі конференції в Інформаційному листі