• Дев’ятнадцятого листопада в актовому залі палацу культури ПАО «ШУ «Покровське» відбувся дебют першокурсника – традиційне щорічне університетське свято, що є чудовою можливістю для студентів-початківців гучно заявити про себе.

Дебют першокурсника  (24-11-2015)

DSC_0861

Дев’ятнадцятого листопада в актовому залі палацу культури ПАО «ШУ «Покровське» відбувся дебют першокурсника – традиційне щорічне університетське свято, що є чудовою можливістю для студентів-початківців гучно заявити про себе

Вітаємо студентів з призначенням іменної стипендії КМУ  (24-11-2015)

magistr
  • ЛИСЕНКО Ольга Анатоліївна, студентка Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет”
  • ЯКИМЕНКО Святослав Ігорович, студент Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет”
  • КЛИМОВ Сергій Сергійович, студент Красноармійського індустріального інституту Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет”

Захід за підтримки АССА  (23-11-2015)

assa

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «Нова роль аудиту в післякризовому світі»

Мета проведення КС – визначити роль аудиту в сучасній економіці, надати оцінку стану аудиту та визначити подальші перспективи його розвитку в Україні.

Святкування Дня гідності та свободи у Красноармійській міській бібліотеці імені Т.Г. Шевченка  (23-11-2015)

8

Напередодні Дня гідності та свободи, що святкується 21 листопада, у центральній міській бібліотеці відбувся патріотичний захід, присвячений цій пам’ятній даті.

Це свято відзначається згідно наказу Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року з метою утвердження у країні ідеалів свободи та демократії, а також національних інтересів України.

Прийом найкращих студентів у губернатора  (23-11-2015)

приём у губернатора

Сімнадцятого листопада 2015 р. у м. Краматорськ відбулись обласні урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного дня студента за участю голови Донецької облдержадміністрації П.І. Жебрівського.

Донецький національний технічний університет у них представляли: Раїса Сафонова (ФЕМ), Сергій Ріхерт (ГФ), Святослав Якименко (ФКІТАЕР).

Вітаємо!  (23-11-2015)

Сімнадцятого листопада в палаці культури ПАО «ШУ «Покровське» відбувся концерт «Барви осені», присвячений Міжнародному дню студента.

Донецький національний технічний університет гідно представляли Анастасія Гвоздь (вокальний номер) і команда КВК «Мед»

Концерт!  (20-11-2015)

3

22 листопада об 11.00 в Палаці культури ПАТ “Ш/У “Покровське” відбудеться концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України в рамках культурно-мистецького проекту “Національні творчі колективи та театри України – бійцям АТО”. Художній керівник – Віктор Гуцал.

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!  (19-11-2015)

IMG_2870

У читальному залі бібліотеки зберігаються періодичні видання у кількості 86 назв за різними напрямками.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися із виставкою

Всеукраїнський форум «ТАК»: підсумки  (18-11-2015)

лого_full

Сімнадцятого листопада 2015 р. завершив свою роботу перший Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК» – телекомунікації, автоматика та комп’ютерно-інтегровані технології. У рамках форуму пройшло декілька знакових подій для кафедри АТ, факультету КІТАЕР та університету в цілому

Форум «ТАК»  (18-11-2015)

лого_full

Донецький національний технічний університет розпочав проведення низки урочистих заходів, присвячених святкуванню 95-ї річниці ДонНТУ та 55-річчю кафедри автоматики та телекомунікацій.

Так, 16 листопада, в День працівника радіо, телебачення та зв’язку, на базі факультету КІТАЕР відбувся Всеукраїнський науково-практичний форум «Телекомунікації, автоматика та комп’ютерно-інтегровані технології» (ТАК-2015), мета якого – популяризація ІТ-освіти, розвиток наукового та творчого потенціалу студентської молоді та молодих учених, а також налагодження контактів з представниками виробництва.