Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук  (31-8-2015)

Лисенко Віктор Анатолійович

“Регулювання котушки Петерсена на основі статистичних частотних характеристик напруги нульової послідовності”

Ознайомитися з авторефератом можна за посиланням http://donntu.edu.ua/2015/nauka/avtoref/lisenko_v_a.pdf

Оголошується прийом у докторантуру та аспірантуру  (28-8-2015)

УВАГА!!!

Державний вищий навчальний заклад

«Донецький національний технічний університет»

оголошує прийом

у докторантуру та аспірантуру

у 2015 р.

Відтепер ДВНЗ «ДонНТУ» має право навчати студентів та слухачів користуванню ліцензованим програмним продуктом «1С Підприємство»  (28-8-2015)

1c

Для навчання студентів та слухачів новітнім підходам у корпоративних інформаційних системах, а саме «1С-Підприємство 8.3» під час літніх канікул доценти кафедр вищої математики к.ф-м.н. Сторож В.В., обліку, фінансів та економічної безпеки к.е.н. Марина Г.С. та економічної кібернетики к.е.н. Яковенко В.С., організували заключення договору з компанією «Бізнес-Архітектор», франчайзером 1С в Україні.

Опублікований збірник «Наукові праці ДонНТУ. Серія: Машинобудування і машинознавство»  (28-8-2015)

sbornik_meht

У збірнику опубліковано статті наукових працівників і провідних фахівців України та інших країн в галузі машинобудування, в яких приведені результати наукових досліджень за такими напрямками:

• дослідження процесів механічного оброблення матеріалів та розробка прогресивних способів їх реалізації;
  • проектування прогресивних конструкцій різальних інструментів та технологічного оснащення;
  • дослідження проблем кінематики, динаміки, міцності та надійності машин і їх вузлів;
  • перспективні комп’ютерні технології в машинобудуванні (САD / САМ / САЕ- системи).

Матеріали збірника призначені для наукових працівників, викладачів навчальних закладів, фахівців з питань механічного оброблення матеріалів, загального машинобудування і машинознавства, студентів, аспірантів і докторантів.

( скачати )

Опублікований збірник «Наукові праці ДонНТУ. Серія: Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка»  (26-8-2015)

sborknt

Збірник містить наукові статті співробітників ДонНТУ та інших навчальних і наукових закладів України, які є науковими партнерами ДонНТУ. Публікації висвітлюють результати наукових досліджень і розробок в таких напрямках, як інформатика, чисельні методи, паралельні обчислення, програмування, розробка засобів обчислювальної техніки, дослідження комп’ютерних мереж, машинна графіка і обробка зображень, математичне моделювання в різних галузях. Матеріали збірника призначені для наукових співробітників, викладачів, інженерно-технічних працівників, аспірантів та студентів.

Збірник включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (наказ Міністерства освіти і науки України №261 від 6 березня 2015 р.)

( скачати )

До уваги абітурієнтів!  (20-8-2015)

1. Загальні збори для студентів 1-го курсу денної форми навчання, а також 2-го та 3-го курсу (на базі ОКР молодшого спеціаліста) відбудеться 28 серпня 2015 р. об 11:00 годині у Великій актовій залі 3-го корпусу. Явка обов’язкова.
  1. Загальні збори спеціалістів та магістрів відбудуться 31 серпня 2015р об 11.00 у Великій актовій залі 3-го корпусу. Явка обов’язкова.
  1. Заселення до гуртожитку можливе з 25 серпня 2015р. Списки зарахованих студентів передано до гуртожитку.

За довідками звертатись до деканатів:

Оголошено додатковий набір студентів  (10-8-2015)

vk

Оголошено додатковий набір студентів на освітній рівень підготовки «магістр» галузі знань «Економіка» за спеціальністю 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою». Термін навчання 2 роки.

Вступникам на здобуття ОКР “Спеціаліст” та “Магістр” 2015 р.  (3-8-2015)

vk

Звертаємо увагу вступників на здобуття ОКР “спеціаліст/магістр”

, що після отримання рекомендацій 10 серпня треба надати до Приймальної коміссії орігінали дипломів та додатків до 16-00 13 серпня 2015 р.

Шановні абітурієнти!  (2-8-2015)

vk

Нагадуємо, що рекомендації на зарахування на здобуття окр”спеціаліста/магістра” відбудеться 10 серпня, заміна копій на орігінали – до 13 серпня

Зміни до Правил прийому до ДВНЗ “ДонНТУ”від 31.07.2015 р.

Dear foreign applicants!  (28-7-2015)

We regret to tell you that State Higher Educational Establishment “Donetsk National Technical University” had to terminate its work in the city of Donetsk due to the complicated social, political and military situation there.

At present, we are located in the town of Krasnoarmeisk in Donetsk region, where we are not capable of enrolling foreign students at Donetsk National Technical University in the academic year of 2014/2015 .

However, we anticipate that we will see you as our students after the military conflict in Donetsk is over.