Дні Науки в ДонНТУ  (19-5-2015)

sciencepost

Шановні колеги!

Донецький національний технічний університет

26-28 травня 2015 року

проводить Дні науки університету

«Наука Донбасу – від теорії до практики»

У програмі:

• VI Міжнародна конференція «Моделювання та комп’ютерна графіка»
  • I Всеукраїнська науково-технічна конференція «Автоматизація, контроль та управління: пошук ідей та рішень»
  • І Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми техніки та технології переробних виробництв»
  • ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Технології і процеси у гірництві та будівництві»

Щодо виготовлення дублікатів документів про вищу освіту!  (6-5-2015)

diplom

У зв’язку з набранням чинності Постановою Кабінету Міністрів від 31 березня 2015 р. № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» тимчасово призупиняється прийом заяв на виготовлення дублікатів документів про вищу освіту – оскільки доступні на даний момент послуги з виготовлення документів про вищу освіту державного зразка суперечать п. 2 зазначеної Постанови.

Зустріч студентів ДонНТУ з бійцями добровольчого батальйону «Карпатська Січ»  (27-5-2015)

b6

Напередодні святкування Дня героїв (23 травня) до студентів Донецького національного технічного університету та Красноармійського індустріального інституту завітали бійці легалізованого та війшовшого до складу Збройних сил України окремим формуванням добровольчого батальйону «Карпатська Січ». Юрій Ботнар та Петро Кузик, гості заходу, також є членами легіону «Свобода», громадської організації, що об’єднує військових

Круглий стіл з нагоди Дня Європи  (27-5-2015)

2

Двадцять другого травня в Донецькому національному технічному університеті відбулося засідання круглого столу на тему: «Євроінтеграція України очима студентів».

Захід організований кафедрою історії та права ДонНТУ, хоча ініціатива його проведення надійшла саме від студентів.

Перед тим, як розпочати власне круглий стіл, ведучі – Ірина Олександрівна Дмитрик і Віта Миколаївна Сурженко – провели цікаву вікторину серед глядачів, аби залучити до участі в заході максимальну кількість людей. Зрозуміло, запропоновані запитання стосувалися Європейського союзу та суміжних тем. Найактивніших учасників наприкінці круглого столу очікували грамоти

Забуттю не підлягяє!  (27-5-2015)

Усі бажаючі запрошуються 28 травня о 14.30 до Красноармійської центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка на захід-реквієм “Забуттю не підлягяє”, присвячений пам’яті української інтелігенції, репресованої сталінським режимом у 30-ті роки

Донецький політехнік. Випуск №4  (26-5-2015)

donpolmin

Шановні колеги, аспіранти та студенти!

Пропонуємо вашій увазі четвертий у 2015 році випуск газети Донецького національного технічного університету «Донецький політехнік»

День факультету КІТАЕР  (22-5-2015)

post

Не дивлячись на те, що майже рік тому Донецький національний технічний університет переїхав на нове місце та переживає зараз не найлегші часи, адміністрація та студентський актив намагаються зберігати традиції вишу, що складалися впродовж багатьох років. Однією із них стало щорічне святкування Дня факультету комп’ютерних інформаційних технологій, автоматики, електроніки та радіотехніки ДонНТУ.

На підготовку було витрачено багато сил і залучено багато людей з різних факультетів. Незадовго до свята були проведені спортивні змагання між студентами ДонНТУ, а самі ж студенти ФКІТАЕР, окрім репетицій та навчання, змогли приєднатися до ряду заходів: молодшокурсники взяли участь у цікавому квесті, а найталановитіші – у художньому конкурсі малюнків на асфальті

Ласкаво просимо у ДонНТУ: Гірничий факультет  (21-5-2015)

gf

Остання стаття циклу присвячується Гірничому факультету

Гірничий факультет відомий своїми науковими школами, очолюваними провідними вченими-гірниками. Більше 85% викладачів мають вчений ступінь, у т.ч. 12%– доктори наук. Висока квалі-фікація працівників факультету дозволяє вести наукові дослідження на високому рівні. Ряд наукових шкіл, очолюваних вченими факультету, мають міжнародне визнання. Практичне застосування досліджень має вирішальне значення для подальшого розвитку вуглевидобутку в Україні.

Щодо граничної вартості виготовлення документа про вищу освіту  (20-5-2015)

diplom2

Гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту
не перевищуватиме 34 грн.

Інформуємо випускників, що відповідно до частини сьомої статті 7 Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади виготовляють документи про вищу освіту, при цьому гранична вартість документів про вищу освіту державного зразка та перелік інформації, яка повинна міститися у документі про вищу освіту встановлюється Кабінетом Міністрів України

Запрошуємо всіх підтримати нашу команду!  (20-5-2015)

logo-mts

Команда студентів ДонНТУ завершила роботу в рамках восьмого всеукраїнського конкурсу «Професіонали майбутнього 2015» на тему «Впровадження технології ІP-over-DWDM на опорній транспортній мережі ІP/MPLS».

Публічний захист робіт 11 команд учасників з усієї України відбудеться 25 травня за адресою: м. Київ, вулиця Смоленська, 31-33 (БЦ Інком).

Початок о 9 годині

Десятий ярмарок вакансій  (19-5-2015)

yar

Шановні студенти!