Донецький політехнік. Випуск №3  (15-4-2015)

donpolmin

Шановні колеги, аспіранти та студенти!


Пропонуємо вашій увазі третій у 2015 році випуск газети Донецького національного технічного університету «Донецький політехнік»

До уваги випускників технікумів і училищ!  (15-4-2015)

ДВНЗ «ДонНТУ» приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки

Ласкаво просимо у ДонНТУ: факультет КІТАЕР  (14-4-2015)

logo

Факультет Комп’ютерних Інформаційних Технологій, Автоматики, Електроніки та Радіотехніки (ФКІТАЕР) Донецького національного технічного університету був утворений як база підготовки інженерів та науково-педагогічних кадрів в галузі розробки та створення електронних, раліоелектронних пристроїв та систем астоматизації технологічних процесів та виробництв, ком’ютерних систем обробки, захисту інформації та управління, телекомунікаціних систем та мереж. Факультет було створено шляхом об’єднання двох факультетів КІТА (комп’ютерних інформаційних технологій та автоматики, 1977 року створення) та РТСП (радіотехніки та спеціальної підготовки, 2002 року створення).

Сьогодні на факультеті КІТАЕР готують бакалаврів, спеціалістів та магістрів, котрі проектують та експлуатують електронні пристрої, системи автоматизації технологічних процесів та виробництв, комп’ютерні системи обробки інформації та управління, засоби та системи телекомунікацій.

У Вінниці відбулася олімпіада з радіотехніки  (14-4-2015)

vsort_2015_web

7-10 квітня 2015 року на базі Вінницького національного технічного університету відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської оліміпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2015).

Команда Донецького національного технічного університету у складі: Саприкін Д.С. (ст. гр. ЕлС-12), Джебженяк М.М. (ст. гр. ЕлС-14с) та Пугачов Є.О. (ст. гр. ЕлС-14м) показала високий рівень практичної та теоретичної підготовки з дисциплін: основи теорії кіл, сигнали та процеси в радіотехніці, аналогова та цифрова схемотехніка та ін.

Вручення дипломів магістрам ДонНТУ  (10-4-2015)

dipvr

Студентське життя – чи не найкращий час в житті кожного. Воно назавжди залишає свій слід у пам’яті людини як згадка про веселу та незабутню пору навчання у виші. Майже шість років студенти осягають таїни науки, виконують лабораторні та курсові роботи, однак, все колись закінчується. Апогеєм студентського життя є отримання документу про вищу освіту.

Саме тому для багатьох магістрів 8 квітня 2015 р. стало одним із найрадісніших моментів всього їх студентського життя. Це й не дивно, адже саме у цей день у Донецькому національному технічному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів. День, на який всі так довго чекали, і який, нарешті, настав. День, коли на обличчях випускників сяяли щирі посмішки, а з вуст викладачів злітали щирі слова поздоровлень і побажань

ЗНО 2015  (8-4-2015)

zno

Шановні абітурієнти!


Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації нагадує, що випускники шкіл з тимчасово неконтрольованих територій мають можливість зареєструватися для проходження ЗНО до 20 квітня.

У цьому випадку вони будуть проходити тестування з української мови та літератури 9 червня, а з усіх інших предметів – за розкладом основної сесії (з 3 по 26 червня):

 • французька мова – 3 червня 2015
 • німецька мова – 5 червня 2015
 • іспанська мова – 8 червня 2015
 • англійська мова – 10 червня 2015
 • математика – 12 червня 2015
 • російська мова – 15 червня 2015
 • біологія – 17 червня 2015
 • історія України – 19 червня 2015
 • фізика – 22 червня 2015
 • географія – 24 червня 2015
 • хімія – 26 червня 2015

Олімпійські новини факультету КІТАЕР!  (8-4-2015)

it_universe_logo

6 квітня на базі Запорізької державної інженерної академії пройшов регіональний етап міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «ІT-Unіverse» по конкурсу компанії D-Lіnk «Протоколи, сервіси та устаткування».

За результатами онлайн етапу, Донецький національний технічний університет представили такі студенти напряму підготовки «Телекомунікації» (спеціальність ТКС):

 • Кабакчей Вікторія Іванівна;
 • Корєнєв Олександр Олександрович;
 • Грищенко Віталій Сергійович;
 • Жуковська Дар’я Олександрівна.

Вручення дипломів про вищу освіту  (4-4-2015)

diplom

Шановні випускники!


 

8 квітня

в університеті відбуватиметься

вручення випускникам дипломів про вищу освіту

ЕлібУкр «Електронна бібліотека України»  (2-4-2015)

elib

Шановні колеги, аспіранти та студенти!


Відновлено участь ДонНТУ в проекті ЕлібУкр «Електронна бібліотека України».

З 1 квітня спіробітники та студенти ДонНТУ, а також КІІ мають можливість користуватися високоякісними повнотекстовими науковими електронними ресурсами

Ласкаво просимо у ДонНТУ: факультет МЕХТ  (31-3-2015)

lasfmeht

Шановні абітурієнти, цикл статей «Ласкаво просимо у ДонНТУ» розпочато саме для вас. Ми розуміємо, як важко зорієнтуватися серед численних напрямів підготовки нашого університету. Тому щиро сподіваємося, що даний цикл допоможе вам ознайомитися зі структурою ДонНТУ і зробити правильний вибір щодо майбутньої професії.

Перша стаття з цього циклу присвячена факультету машинобудування, екології та хімічних технологій (МЕХТ)