Щодо виготовлення дублікатів документів про вищу освіту!  (6-5-2015)

diplom

У зв’язку з набранням чинності Постановою Кабінету Міністрів від 31 березня 2015 р. № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» тимчасово призупиняється прийом заяв на виготовлення дублікатів документів про вищу освіту – оскільки доступні на даний момент послуги з виготовлення документів про вищу освіту державного зразка суперечать п. 2 зазначеної Постанови.

Ласкаво просимо у ДонНТУ: Гірничий факультет  (21-5-2015)

gf

Остання стаття циклу присвячується Гірничому факультету

Гірничий факультет відомий своїми науковими школами, очолюваними провідними вченими-гірниками. Більше 85% викладачів мають вчений ступінь, у т.ч. 12%– доктори наук. Висока квалі-фікація працівників факультету дозволяє вести наукові дослідження на високому рівні. Ряд наукових шкіл, очолюваних вченими факультету, мають міжнародне визнання. Практичне застосування досліджень має вирішальне значення для подальшого розвитку вуглевидобутку в Україні.

Запрошуємо всіх підтримати нашу команду!  (20-5-2015)

logo-mts

Команда студентів ДонНТУ завершила роботу в рамках восьмого всеукраїнського конкурсу «Професіонали майбутнього 2015» на тему «Впровадження технології ІP-over-DWDM на опорній транспортній мережі ІP/MPLS».

Публічний захист робіт 11 команд учасників з усієї України відбудеться 25 травня за адресою: м. Київ, вулиця Смоленська, 31-33 (БЦ Інком).

Початок о 9 годині

Дні Науки в ДонНТУ  (19-5-2015)

sciencepost

Шановні колеги!


Донецький національний технічний університет

26-28 травня 2015 року

проводить Дні науки університету

«Наука Донбасу – від теорії до практики»

 
 

У програмі:

  • VI Міжнародна конференція «Моделювання та комп’ютерна графіка»
  • I Всеукраїнська науково-технічна конференція «Автоматизація, контроль та управління: пошук ідей та рішень»
  • І Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми техніки та технології переробних виробництв»
  • ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Технології і процеси у гірництві та будівництві»

Десятий ярмарок вакансій  (19-5-2015)

yar

Шановні студенти!


28 травня 2015 р. з 11:30 до 13:00 у актовій залі 3-го навчального корпусу (ауд. 3.113) Красноармійського індустріального інституту ДонНТУ в рамках Дня кар’єри відбудеться ДЕСЯТИЙ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ для студентів 3-го, 4-го та 5-го курсів всіх спеціальностей ДонНТУ

Увага, конкурс!  (18-5-2015)

konkurs_forum

Громадська організація «Київська ініціативна група Альпбаха» оголошує про проведення стипендіального конкурсу для внутрішньо переміщених осіб на участь у Європейському форумі Альпбаха-2015, що відбудеться з 19 серпня по 4 вересня в Австрії.

Термін подачі заявокна участь у конкурсі – до 3 червня 2015 року.

Умови участі

День факультету КІТАЕР  (18-5-2015)

dfkita_logo

Шановні друзі!


Факультет комп’ютерних інформаційних технологій, автоматики, електроніки і радіотехніки запрошує усіх відсвяткувати свій День Факультета

Свято відбудеться :20 травня 2015 р. в ДК “Покровське”

Вхід вільний

ЕлібУкр «Електронна бібліотека України»  (17-5-2015)

elib

Шановні студенти, викладачі та співробітники ДонНТУ!


Тестовий доступ до журналів видавництва Springer ПРОДОВЖЕНО до 17 червня 2015 р.

Користуйтеся ресурсами на платформі link.springer.com з мережі університету

Ласкаво просимо у ДонНТУ: ФКНТ  (15-5-2015)

knt_news

Бажаєте вивчати мови та технології програмування, апаратні засоби комп’ютерних систем, чи бачите себе фахівцем в галузі методів та засобів штучного інтелекту, ласкаво просимо до факультету комп’ютерних наук і технологій.

Співробітники факультету ведуть активну наукову роботу в галузі комп’ютерних наук та інженерії. А поглибленню і розширенню досліджень сприяє активне наукове співробітництво факультету з закордонними партнерами, у тому числі зі Штуттгарскім університетом (Німеччини), з яким укладено договори про наукове співробітництво

У здоровому тілі – здоровий дух  (15-5-2015)

zarjadka_logo

П’ятнадцятого травня на площі Шибанкова пройшла загальноміська зарядка, яка присвячена святкуванню Дня Європи в Україні. У такий спосіб Красноармійськ приєднався до Всеукраїнського фестивалю ранкової зарядки – заходу, проведення якого планується у багатьох містах України.

Не дивлячись на досить непривітну та прохолодну як для травня погоду, центральна площа міста зібрала немало охочих активно та бадьоро зустріти ранок. Серед учасників заходу – учні загальноосвітніх шкіл №№ 3,12, багатопрофільної гімназії, студенти КІІ ДонНТУ, ліцею «Надія» та Красноармійського педагогічного училища.

Фінал олімпіади відбудеться 4-5 червня 2015 р. !  (15-5-2015)

it_universe_logo

На адресу Донецького національного технічного університету надійшло запрошення до участі в національному фіналі міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «ІT-Unіverse» по конкурсу компанії D-Lіnk «Протоколи, сервіси та устаткування».

 

 

Команду ДонНТУ на олімпіаді представлять:

  1. Кабакчей Вікторія (1 місце в регіональному етапі, 129 балів)
  2. Корєнєв Олександр (2 місце в регіональному етапі, 126 балів)
  3. Грищенко Віталій (4 місце в регіональному етапі, 109 балів)