• Всеукраїнський день бібліотек у Красноармійську. Фоторепортаж

Шановні студенти ДВНЗ «ДонНТУ»!  (6-10-2015)

ipo

За численними зверненнями бажаючих вивчати іноземну мову поглибленого формату, кафедра мовної підготовки ДонНТУ має намір проводити заняття для студентів університету III – IV курсів з підвищення рівня володіння іноземною мовою

Дорогие студенты!  (6-10-2015)

selfi

Совет студенческого самоуправления ДонНТУ объявляет конкурс для всех студентов “Селфи с любимым преподавателем”.

Перелік документів для вступу у доннту у 2015р.  (6-10-2015)

vk

При поданні заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто:

  • документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт або свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство);
  • ідентифікаційний код;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку;
  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий ступінь, освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (атестат, диплом молодшого спеціаліста, диплом бакалавра);
  • сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

Круглий стіл з корпоративної культури  (2-10-2015)

logoassa

Донецький національний технічний університет розпочав програму співробітництва з АССА (Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів) – провідною міжнародною професійною організацією в галузі економіки, фінансів і аудиту. Дане співробітництво має на меті сертифікацію навчальних програм ДонНТУ з економіки та менеджменту за стандартами АССА, аби полегшити випускникам університету процедуру отримання членства в Асоціації

Всеукраїнський день бібліотек у Красноармійську  (1-10-2015)

u8logo

Щорічно 30 вересня своє професійне свято відзначають працівники бібліотек всієї України. І хоча сьогодні, у час комп’ютерних технологій, багато чого можна знайти у всесвітній мережі Інтернет, інтерес до друкованих видань все ж зберігається. То жне дивно, що бібліотеки продовжують користуватися попитом серед людей.

Вельмишановні колеги!  (1-10-2015)

uchitel

Щиросердечно вітаю Вас з Днем працівників освіти!


Нехай цей навчальний рік буде сповнений нових звершень та плідної роботи! Нехай з’являються нові цікаві перспективи!

Дякую за ваш патріотизм, високий професіоналізм, невичерпну енергію, людяність, душевну щедрість, інтелігентність та працелюбство!

Шановні освітяни, зичу вам міцного здоров’я, життєвої стійкості, вміння знаходити правильні рішення у скрутних становищах. Талановитих вам учнів та послідовників, надійних поплічників, цікавих наукових досліджень!

Нехай янгол-охоронець оберігає вас, сповнюючи життя любов’ю, вірою, добротою!

Мирного неба, тепла, успіхів!

З повагою, в.о. ректора

Донецького національного

технічного університету

Я.О. Ляшок

Всеукраїнський форум у Хмельницькому  (1-10-2015)

120_1

Протягом 25-27 вересня 2015 року в місті Хмельницькому пройшов Всеукраїнський форум «Студентське самоврядування – школа лідерства XXI сторіччя», організатором якого виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно зі студентською радою Хмельницького національного університету.

Без національно-патріотичного виховання не здобути перемоги і не збудувати міцної та успішної держави  (29-9-2015)

ruh

28 вересня р. у м. Краматорську на базі Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА) відбулося громадське обговорення у формі публічної дискусії: «Стан, проблеми та шляхи вирішення питань національно-патріотичного виховання молоді Донбасу», у роботі якого взяли участь начальники управлінь освіти, культури та туризму Донецької ОДА, завідувачі відділів міських виконкомів, райдержадміністрацій, а також представники громадських рад при міськрадах, громадські діячі області, освітяни, військові.

ДонНТУ представляли проректор з науково-педагогічної роботи ДонНТУ В.Я. Воропаєва та старший викладач кафедри мовної підготовки В.М. Алтухов.

Організатором дискусії виступила громадська організація Українська миротворча школа. Учасники заходу відзначали важливість патріотичного виховання, особливо – у школах і вишах

Вперед, «Донбас!»  (29-9-2015)

logo_hok

Двадцять сьомого вересня на льодовій арені «Альтаїр» (м. Дружківка) відбувся другий матч першого туру чемпіонату України з хокею, в якому ХК «Донбас» впевнено обіграв білоцерківський «Білий Барс».

Близько 30 студентів і молодих викладачів Донецького національного технічного університету поїхали до Дружківки підтримати й повболівати за «Донбас»

Мовні курси для співробітників ДонНТУ  (28-9-2015)

ipopost

Шановні викладачі та співробітники університету!

За численними зверненнями бажаючих вивчати іноземну мову поглибленого формату, кафедра мовної підготовки ДонНТУ має намір проводити заняття для викладачів університету з підвищення рівня володіння англійською та німецькою мовами