Відкрито автобусний маршрут «Селидове-Інститут-Селидове»  (26-3-2015)

bus

Шановні студенти і співробітники!


Відкрито автобусний маршрут «Селидове-Інститут-Селидове»

Щодо документів про освіту  (25-3-2015)

Шановні випускники!


Документи про освіту (дипломи) отримані. Після завершення формальних процедур і друку додатків буде оголошено про дату видачі дипломів

SSE Riga Finance Challenge  (20-3-2015)

chan

Запрошуємо Вас прийняти участь у конкурсі з економіки та фінансів

SSE Riga Finance Challenge!

SSE Riga Finance Challenge – це унікальний шанс використати Ваші знання з економіки та фінансів на практиці та навіть позмагатися за грошові винагороди до 2000 EUR

Відкрита міжрегіональна виставка-конференція «Ukr.tech.fest»  (18-3-2015)

ukrtech

УВАГА, КОНКУРС!


Товариство винахідників та раціоналізаторів України, Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка запрошують Вас взяти участь у «Відкритій міжрегіональній виставці-конференції винахідницького мистецтва «Ukr.tech.fest»

Опитування студентів ФЕМ  (18-3-2015)

До уваги студентів ФЕМ!


Студентам факультету енергетики та металургії усіх форм навчання!

З метою поліпшення комунікації між деканатом та студентами просимо терміново заповнити наступну форму:

перейти до форми опитування

Міжнародна студентська олімпіада «IT-Universe»  (17-3-2015)

it_universe_logo

15 березня завершився onlіne-етап міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «ІT-Unіverse» по конкурсу компанії D-Lіnk «Протоколи, сервіси та устаткування».

Донецький національний технічний університет представили студенти спеціальності «Телекомунікації» (групи ТКСсм-14, ТКСм-13) факультету комп’ютерних інформаційних технологій, автоматики, електроніки та радіотехніки

«Професіонали майбутнього 2015»  (13-3-2015)

logo-mts

ДонНТУ не зраджує традиціям!

В листопаді 2014 року компанія «МТС Україна» оголосила про початок конкурсу «Професіонали майбутнього 2015» для студентів профільних вузів напрямку «Телекомунікації». У рамках восьмого всеукраїнського конкурсу команди одинадцяти провідних вузів країни, серед яких команда Донецького національного технічного університету, приступають до розробки наукових проектів на тему «Впровадження технології ІP-over-DWDM на опорній транспортній мережі ІP/MPLS»

Донецький політехнік. Випуск №2  (13-3-2015)

donpolmin

Шановні колеги, аспіранти та студенти!


Пропонуємо вашій увазі другий у 2015 році випуск газети Донецького національного технічного університету «Донецький політехнік»

Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка (фотозвіт)  (12-3-2015)

pamjatnik

10 березня 2015 року на центральній площі міста Красноармійська відбувся захід з нагоди 154-ї річниці з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанувати пам’ять великого Кобзаря прийшли учні загальноосвітніх шкіл міста, гірничого ліцею, студенти та викладачі КІІ та ДонНТУ, а також співробітники Красноармійського автопідприємства «Укрбуд»

Курси з підвищення кваліфікації  (10-3-2015)

ipopost

Шановні колеги!


В Інституті післядипломної освіти ДВНЗ «ДонНТУ» з 16 березня 2015 року розпочинаються курси з підвищення кваліфікації: «Інформатика та обчислювальна техніка (комп’ютерні системи та мережі)»