Категорія:

Команда лідерів ДонНТУ стала учасником Конвокації лідерів вищої освіти

1

Учасники всіх трьох етапів Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України вперше зустрілися разом під час церемонії Конвокації – підсумкового заходу, який відбувся 7 лютого в Києві. 14 університетів, які приєдналися до програми минулого року, презентували успішно реалізовані проекти – креативні простори, сучасні хаби, а також нові підходи до забезпечення академічної доброчесності та розвитку партнерства з місцевими громадами. А випускники першого етапу Програми провели мотиваційну сесію, аби підбадьорити й надихнути новачків, які тільки розпочинають навчання та роботу над проектами розвитку. Від команди лідерів ДонНТУ до участі у Конвокації була запрошена Олександра Следь.

В ДонНТУ розпочав свою роботу тренінг за програмою Британської Ради «Активні громадяни»

IMG 0034

Дев’ятого лютого в Донецькому національному технічному університеті розпочався перший день роботи тренінгу за програмою Британської Ради «Активні громадяни»

Захід був націлений на тих людей, які хочуть покращити свої навички з ефективного ведення діалогу, командної роботи, проектного менеджменту заради того, аби зробити кращим своє рідне місто.

Page 1 of 11