Категорія:

Розвиток українсько-польського партнерства: наукове стажування аспірантки ДонНТУ у Гданській Політехніці

В 2015 році я, аспірантка кафедри «Хімічні технології» факультету екології, машинобудування і хімічних технологій Явір Катерина, стала учасником Стипендіальної програми «Польський Еразмус для України». Цей проект запровадив Уряд Республіки Польща з метою підтримки процесу створення демократичних інститутів і розвитку суспільного капіталу в Україні. Участь у цій програмі приймали студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України, зокрема, які походять з територій проведення антитерористичної операції (Луганська, Донецька області) та з Автономної Республіки Крим. Цим шансом скористалася і я.

Page 1 of 11