Категорія:

Бібліотекарі ДонНТУ привітали студентів і співробітників із новорічними святами

29-12-2017    Бібліотека , Преміум-новина    384   
IMG 9500

Українські новорічні й різдвяні традиції поширюють у Донецькому національному технічному університеті знавці  інформації  – бібліотекарі. Саме вони привітали з Новим роком і Різдвом співробітників і студентів вишів веселими колядками, віншуваннями та піснями. Бібліотечні працівники подарували  різдвяний настрій, позитив і побажання щедрого Нового року всім-всім.  

Участь ДонНТУ в міжнародному проекті «Прогресивне управління університетом» (м. Брно, Чеська Республіка): перша тижнева сесія

3

ДонНТУ отримав запрошення Американської Ради з міжнародної освіти та організаторів Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) взяти участь в проекті «Прогресивне управління університетом». Активними організаторами проекту виступили також Університет Томаша Ґарика Масарика (Чеська Республіка) та Асоціація з міжнародних відносин (Чеська Республіка) за підтримки Чеської агенції з розвитку. Проект, який спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту українських університетів, передбачає участь 25 університетів, серед яких три переміщених, у тому числі ДонНТУ.

Привітання ректора ДонНТУ Я.О.Ляшка з Новим роком і Різдвом Христовим

29-12-2017    Преміум-новина , Ректорат    275   

Шановні колеги, співробітники й студенти!

Сердечно вітаю Вас зі світлими й величними зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим, які дарують нам радість спілкування з рідними й близькими, відчуття родинного тепла й затишку, сповнюють вірою, надією, любов’ю!

Рік, що минає, був насичений подіями, напруженою працею, новими звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Злагоджена робота нашої університетської спільноти довела, що ми здатні витримати конкуренцію з іншими вишами України, що ми сучасні, надійні й прогресивні! Ми докладаємо багато зусиль для реалізації реформ, пов’язаних з модернізацією освіти й науки, забезпечуємо високий рівень підготовки фахівців, підтримуємо місцеву громаду, намагаємось зробити життя нашого міста насиченим та цікавим. Розвиваємо відносини з іноземними партнерами, що відкриває нові перспективи перед нашими студентами.

Дорога університетська громадо! Щиро зичу вам здоров’я й сили, творчого завзяття й снаги, духовної величі й краси! Нехай Новий 2018 рік був щедрим на здійснені мрії, подолані перешкоди, а магічна чарівність Різдвяних свят нехай подарує Вам і Вашим близьким відчуття світла, добра й щастя!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

 

З повагою, ректор
Донецького національного
технічного університету
Я.О. Ляшок

 

Компанія Хуавей Україна пропонує пропозиції з працевлаштування магістрів!

28-12-2017    Центр Кар'єри , Вакансії    250   
1200px Huawei.svg

Головні вимоги до кандидатів: – обов’язкова наявність диплома магістра, який отримано у період з 1 січня 2017 до 31 грудня 2018; – спеціальності / спеціалізації: комп’ютерні науки, телекомунікації, програмна інженерія (програмування), електроінженерія, бази даних, математичні науки, фізика та інші відповідно до вимог. Випускники матимуть можливість працювати у провідному дослідному середовищі, […]

Вакансии от ООО “Донбасская индустриальная компания “

27-12-2017    Центр Кар'єри , Вакансії    243   
дик

ООО “Донбасская индустриальная компания ” Производство оборудования предлагает гарячие вакансии: ученик оператора станка с ЧПУ. инженер АСУ ТП. Требования: Образование – высшее, студенты последних курсов. Опыт работы – без опыта. Знание ПК – опытный пользователь, программист. Дополнительно – желание развиваться, обучаться и зарабатывать. Условия: пяти дневная рабочая неделя, восьми часовой […]

Яскраве привітання з новорічними святами від ради студентського самоврядування ДонНТУ

IMG 9329

Двадцять шостого грудня активна молодь Донецького національного технічного університету поставила, напевно, одну з найбільш яскравих крапок у році, що минає. Так, талановиті студенти усіх факультетів об’єднали свої зусилля, аби потішити глядачів яскравою виставою-мюзиклом «Ніч перед Різдвом». Без перебільшень, це було вражаюче!

Оператор Call-центра: Альтаір

26-12-2017    Центр Кар'єри , Вакансії    174   

Требования к кандидату: грамотная, четкая речь, приятный голос, свободная владение русским и украинским языками коммуникабельность, вежливость в общении и доброжелательность владение ПК на уровне опытного пользователя стрессоустойчивость Обязанности: прием входящих звонков консультация клиентов Условия работы: посменный график работы, 12 часов  рабочий день(2/2) стабильная и своевременная заработная плата официальное трудоустройство, полный […]

Оператор службы ТПД: Альтаир

26-12-2017    Центр Кар'єри , Вакансії    145   

  Требования к кандидату: грамотная, четкая речь, приятный голос, свободная владение русским и украинским языками коммуникабельность, вежливость в общении и доброжелательность опыт работы с клиентским сетевым оборудованием стрессоустойчивость Обязанности: консультация  в настройке клиентского сетевого оборудования прием входящих звонков консультация клиентов по техническим вопросам сопровождение линейного отдела Условия работы: посменный график […]

Досвід участі студентів ФКІТАЕР у міжнародному форумі Innovation Market

26-12-2017    Студенту    388   
11

Місяць тому десант Молодіжного Хабу та ДонНТУ повернувся з міжнародного форуму Innovation Market, що проходив у Києві з 21-24 листопада в міжнародному виставковому центрі.

Це була друга така подія в історії України, яка зібрала в одному місці новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів стартап-проектів і представників підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених у технологічному оновленні виробничих процесів.

Учасники всеукраїнської акції «Потяг єднання України – Труханівська Січ» завітали до Покровська

20-12-2017    Події    271   

Дев’ятнадцятого грудня до Покровська завітав потяг єднання «Труханівська Січ». Дана акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Волонтери, студентська молодь і представники духівництва, подорожуючи Україною, відвідують різні населені пункти з метою згуртування нації, виявлення проблем, надання допомоги тим, хто цього потребує.

В Молодіжному Хабі пройшов тренінг щодо конфліктів і способів їх вирішення

20-12-2017    Події    373   

Дев’ятнадцятого грудня в Молодіжному Хабі Покровська регіональними координаторами проекту «Пілотування інфраструктури миру в Україні» Інституту миру та порозуміння провели тренінг для студентів «Конфлікт та інструменти його вирішення. Побудова діалогу в громаді».

Мета тренінгу – надати учасникам інформацію щодо поняття «конфлікт», розібрати стратегії та підходи до його вирішення, пояснити, що таке  діалог і як його можна використовувати для вирішення проблем.

Page 1 of 41234