Категорія: Ректорат

Привітання ректора ДонНТУ до Міжнародного дня студента  (17-11-2017)

Дорогі наші студенти!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента!

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості, коли відбувається формування світогляду, ідеалів, переконань, становлення фахівця. Ви присвячуєте свої молоді роки наполегливому навчанню, підготовці до професійної діяльності, участі у зміцненні нашої країни. Сьогодні Україна чекає від студентства нових неординарних дій, здобутків, наполегливості в реалізації амбітних планів, потужного прориву до нової якості життя. Саме вам визначати соціальні, економічні та інтелектуальні пріоритети розвитку нашої держави. Від результатів вашого навчання й активної громадянської позиції залежить майбутнє нашої Батьківщини.

Саме тому в цей знаменний день хочеться побажати вам, дорогі студенти, щоб роки навчання в нашому університеті запам’яталися на все життя й стали стартовим майданчиком у вашій професійній кар’єрі та громадянському становленні.

Переконаний, що ви зможете успішно реалізувати свої таланти, примножити  культурну й духовну спадщину багатьох поколінь нашого краю, утвердити авторитет України у світі.

Зичу вам яскравої студентської юності, творчої наснаги, креативних ідей, здійснення найсміливіших планів на майбутнє й так потрібних нам усім – злагоди й миру!

З повагою, ректор
Донецького національного