Категорія:

Конкурсний відбір на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році.

13-11-2017    Центр Кар'єри , Вакансії    276

2 листопада оголошено конкурсний відбір на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році.
Конкурс триватиме до 26 листопада 2017 року.

Максим Лебединський: «Поїздка до Китаю відкрила мені очі на те,  до чого потрібно прагнути й що слід робити далі»

13-11-2017    Інтерв'ю    456

Студент 1-го курсу магістратури факультету КІТАЕР за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» Максим Лебединський потрапив до десятки найкращих у програмі «Насіння для майбутнього 2017» від компанії Хуавей Україна. Нагородою для переможців стала двотижнева поїздка до Китаю для ознайомлення із новітніми телекомунікаційними технологіями. Ми розпитали Максима про подробиці його захоплюючої подорожі та готові поділитися ними з вами, шановні читачі.

Нові тенденції в європейській освіті: участь професорів ДонНТУ в унікальних тренінгах з розвитку ігрової індустрії на базі Краківської гірничо-металургійної академії

2-3 листопада 2017 року на базі Краківської гірничо-металургійної академії ім. С.Сташіца (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie) відбувся тренінг “21st century skills /Deeper Learning”.

В ДонНТУ пройшла лекція-презентація на тему аналізу ігрового ринку

Десятого листопада 2017 року в Донецькому національному технічному університеті за ініціативи факультету комп’ютерних наук і технологій для студентів і викладачів пройшла лекція-семінар «Аналіз ринку комп’ютерних ігор, оцінка місця та перспектив гри, що розробляється».

Page 1 of 11