Категорія: afisha

Привітання ректора до Дня захисника Вітчизни  (13-10-2017)

Глибокоповажні ветерани й нинішні захисники України!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем захисника Вітчизни ‒ святом, що уособлює мужність, доблесть, вірність Батьківщині та своєму народу! Це свято пробуджує нашу історичну пам’ять, не дає забути, що ми є нацією, яка породила козаків.

Це свято пам’яті наших гордих предків, які виборювали право на незалежність рідної держави; свято вдячності ветеранам Другої світової, які воювали за рідну землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які відчайдушно боронять Україну від зазіхань агресора, і всіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я Батьківщини. Вічна пам’ять і слава загиблим героям! Нехай їх імена постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і гуртують у боротьбі з ворогом.

Зараз, як ніколи раніше, кожен із нас має дбати про збереження духовних і культурних традицій, звитяг українського народу, бо саме це сприятиме подальшому зміцненню патріотичного духу в нашому суспільстві. Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі дадуть усім нам сили й натхнення бути достойними нащадками великих пращурів!

Шановні захисники України, військовослужбовці, військовозобов’язані, працівники Збройних Сил, інших військових формувань і правоохоронних органів України, ветерани війни, дозвольте висловити вам безмежну вдячність за віддану любов до Батьківщини, за готовність до самопожертви заради миру й щасливого майбутнього Вітчизни, низький уклін вам!

Слава нашим захисникам! Слава Україні!

З повагою, ректор
Донецького національного
технічного університету
Я.О. Ляшок

В ДонНТУ пройшов тренінг з надання першої медичної допомоги  (13-10-2017)

Дванадцятого жовтня у великій спортивній залі для студентів Донецького національного технічного університету відбувся тренінг з надання першої медичної допомоги від представників громадської організації «Центр підтримки родини» – волонтерів Червоного Хреста.

Розпочався захід ознайомленням присутніх із загальною інформацією щодо діяльності та місії Червоного Хреста. Після цього волонтери розповіли про ряд загальних правил надання першої допомоги. Корисним для багатьох виявилося роз’яснення щодо правових нюансів надання допомоги та правильного виклику швидкої.

Жовтень 2017
« Вер Лис »