Категорія:

Північно-західний університет надає стипендії на навчання

З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі (Northwest University International Students Silk Road Scholarship, PhD study). Період подання заявки: 1 січня – 30 березня з 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do Всі необхідні […]

V Всеукраїнський конкурс есе «Я — європеєць»

Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури України, Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у вересні 2017 року — березні 2018 року проводитиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я — європеєць».

Основними завданнями конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції; готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Page 1 of 11