Категорія:

В ДонНТУ провели навчання з гасіння пожежі

4-10-2017    Охорона праці    271   

Четвертого жовтня 2017 року на виконання листа Міністерства освіти і науки України «Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу» від 18.09.2017 р. та у зв’язку з пожежею в ОСК «Вікторія» Одеської міської ради, службою охорони праці  Донецького національного технічного університету та індустріального інституту було проведено навчання з гасіння пожежі вуглекислотним (ВВК-3,5) та порошковим (ВП-6) вогнегасниками для робітників господарської частини.

Начальник та дружинник добровільної пожежної дружини (ДПД) продемонстрували на практиці, як правильно користуватися вогнегасниками при гасінні пожежі.

Вітаємо професора Ульмського університету пана Штефана Веснера з присвоєнням звання почесного доктора ДонНТУ!

З 18 по 24 вересня у ДонНТУ проходила VII Міжнародна науково-практична конференція «Моделювання і комп’ютерна графіка». Секція «High Performance Computing (HPC) and Parallel Simulation Technology (ParSimTech)» проходила в Києві в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України за участі українських науковців і німецьких колег.

Значною подією під час конференції стала урочиста церемонія нагородження дипломом почесного професора ДонНТУ Штефана Веснера, професора Ульмського університету, доктора-інженера, директора інституту управління інформаційними ресурсами та Комунікаційно-Інформаційного центру (КІЦ) Ульмського університету, наукового керівника університетської мережі землі Баден- Вюртемберг (Німеччина).

Page 1 of 11