Категорія:

В ДонНТУ масштабно відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

2-10-2017    Бібліотека    447

Останній тиждень вересня в Донецькому національному технічному університеті завжди цікавий. Він так і називається – «Запальний вересень» і присвячується Всеукраїнському дню бібліотек, що відзначається щорічно 30 вересня.

Протягом тижня проходили зустрічі–знайомства й екскурсії бібліотекою для першокурсників, кожної великої перерви користувачам презентували буктрейлери нових книг, що надійшли до бібліотеки, аспіранти першого року навчання відвідали семінар з культури академічного письма.

Участь студентки ДонНТУ у Школі лідерства та демократії

2-10-2017    Студенту    343

Учетверте Київський офіс інституту Кеннана, громадська організація «Українське Фулбрайтівське Коло», Програма академічних обмінів  імені Фулбрайта за сприянням Відділу культури та преси Посольства США в Україні проводить для студентів переміщених із зони АТО університетів України Школу лідерства та демократії, до організації якої також долучився Донецький національний університет імені В. Стуса.

Ця яскрава та незабутня подія тривала лише тиждень, з 23 до 27 вересня, проте залишила по собі таку кількість вражень, емоцій і цінних думок для її учасників, яких вистачить на весь рік уперед.

Розпочався 12-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

2-10-2017    Студенту    211

Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Victor Pinchuk Foundation щомісячну стипендію розміром 1677 грн., а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

2-10-2017    Вступнику    625

Запрошуємо вас відвідати ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Донецькому національному технічному університеті (м. Покровськ), який відбудеться 28 жовтня 2017 р. об 11.00.

У програмі:
– презентація університету (факультети, спеціальності, можливості подальшого працевлаштування);
– правила прийому 2018 року;
– ознайомлення з програмою підготовчих курсів до ЗНО;
– екскурсія університетом, зустріч з деканами факультетів та безліч цікавої і корисної інформації.

Page 1 of 11