Категорія:

Нова комп’ютерна лабораторія факультету КІТАЕР

28-9-2017    Студенту    522

Факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки ДонНТУ не залишається осторонь технічної модернізації.

Так, влітку до університету надійшла партія сучасних комп’ютерів, завдяки чому на факультеті КІТАЕР було облаштовано нову комп’ютерну лабораторію. Потужне обладнання допоможе студентам розібратися в найскладніших процесах, провести точні розрахунки, запрограмувати комп’ютери на складні операції.

Висока оцінка результатів виконання міжнародного проекту RETHNIK командою ДонНТУ

На минулому тижні у Києві відбувся дорадчий моніторинг результатів реалізації проекту Проекту ЄС Темпус IV RETHINK “Reform of Education THru INternational Knowledge exchange”, партнером якого є ДонНТУ.

Від Університету результати проекту презентували Євген Збиковський – керівник проекту RETHINK від ДонНТУ та Ірина Швець – проректор з міжнародних зв’язків. У моніторингу також прийняли участь представники «Національного Еразмус+ Офісу в Україні» (НЕО): Світлана Шитікова – керівник Офісу, Оксана Турчаніна – координатор проекту з боку ЄС, професор Лісабонського Університету, Любов Щітка – заступник начальника Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України, партнери з Донбаської національної академії архітектури та будівництва.

Page 1 of 11