Категорія:

Набір на підготовчі курси до ЗНО

26-9-2017    Іпо    808

Центром довузівської підготовки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» оголошено набір підготовчі курси до ЗНО 2018 року з таких дисциплін:

• математика;
  • українська мова та література;
  • англійська мова;
  • фізика;
  • історія України;
  • географія.

Заявки приймаються до 03 листопада 2017р. Зареєструватися на курси можна тут

Для більш детальної інформації можна звертатись за адресою: м. Покровськ, площа Шибанкова 2, ауд. 1.223, тел. 050-012-92-48.

Ще деталі  на сторінці центра довузівської підготовки: http://donntu.edu.ua/ipo/cdp

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року –близько 1000 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, понад 650 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

Унікальні дослідження науковців ДонНТУ та Технічного Університету Кайзерслаутерн

У 2017 році розпочато сумісний проект, авторами якого є науковці Донецького національного технічного університету та Технічного Університету Кайзерслаутерн. Метою проекту є розвиток співпраці в області подовження ресурсу елементів конструкцій хімічного обладнання та технологій часток. Проект виконується в рамках Спільної Заяви Державного комітету України з питань науки і технологій та Федерального міністерства наукових досліджень і технологій Німеччини про науково-технічні відносини.