Категорія:

ДонНТУ долучився до Всеукраїнського флешмобу

Двадцятого вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту.

Міжнародна федерація студентського спорту проводить цей день під гаслом: «Today’s stars, tomorrow’s leaders!» В цьому році з нагоди свята був проведений Всеукраїнський флешмоб зі згинання-розгинання рук.

Донецький національний технічний університет також долучився до нього. Учасники повинні були згинати та розгинати руки в упорі лежачи на підлозі 22 рази.

Так, було трохи важкувато, але наші студенти (як хлопці, так і дівчата) дуже старалися та впоралися!

Міжнародна науково-технічна конференція «Моделювання та комп’ютерна графіка» в ДонНТУ. День другий

20-9-2017    Наука та інновації    1040
ДонНТУ

Двадцятого вересня сьома міжнародна науково-технічна конференція «Моделювання та комп’ютерна графіка» продовжила свою роботу. У цей день були проведені дві секції. Нагадаємо, секція «High Performance Computing (HPC) and Parallel Simulation Technology (ParSimTech)» проходила в Києві в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України за участі українських науковців і німецьких […]

Запрошуємо відвідати «Запальний вересень»

20-9-2017    Бібліотека , Події    365

30 вересня Всеукраїнський  день бібліотек.

Перелік заходів, присвячених події

26 вересня відбудуться вибори в органи студентського самоврядування

Шановні студенти!

26 вересня відбудуться вибори в органи студентського самоврядування факультетів та Університету!

Всім студентам необхідно з’явитися до виборчих   дільниць, які будуть знаходитись в Великій похилій залі 3 навчального корпусу та холі напроти , з 9.00 до 15.30.

При собі мати студентський квиток, паспорт, або залікову книжку!

В ДонНТУ пройшла лекція інженера-дослідника Артема Гавриша щодо можливостей Програми імені Фулбрайта

20-9-2017    Події    320

У рамках конференції «Моделювання та комп’ютерна графіка» із доповіддю «Застосування нейронних мереж у комп’ютерному баченні в умовах машинобудівної галузі» виступив випускник фулбрайтівської програми, інженер-дослідник Samsung Research Center Ukraine Артем Гавриш.

Окрім безпосередньої участі у пленарному засіданні, для студентів, аспірантів і викладачів Донецького національного технічного університету він провів лекцію-презентацію можливостей і особливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

20-9-2017    Наука та інновації    708

Дев’ятнадцятого вересня в Донецькому національному технічному університеті пройшла перша у 2017-2018 навчальному році вагома наукова подія – сьома міжнародна науково-технічна конференція «Моделювання та комп’ютерна графіка».

Окрім ДонНТУ, в організації заходу взяли участь: Вінницький національний технічний університет, Штутгартській університет (м. Штутгарт, ФРН), Технічний університет Гамбург-Харбург (м. Гамбург, ФРН), а також Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України.