Категорія:

ДП «FESTO» провів семінар у ДонНТУ

15-9-2017    Події    306

14 вересня 2017 р. у Донецькому національному технічному університеті навчальний центр ДП «FESTO» провів семінар «Сучасна промислова пневматика: електричні та електронні системи управління пневматичними елементами». Головною особливістю цього заходу була презентація обладнання електропневматики «FESTO», яке було придбано університетом для новітньої лабораторії з мехатронних систем. Завдяки цьому викладачі, аспіранти та студенти […]

Аматорська секція ДонНТУ з волейболу поповнилася новими учасниками

Аматорська волейбольна секція в Донецькому національному технічному університеті діє вже більше трьох років: двічі на тиждень викладачі та студенти збираються, щоб у динамічній грі відволіктися від навчальних навантажень, підтримати здоров’я та відновити працездатність.

Чотирнадцятого вересня на тренування до збірної команди студентів і викладачів завітали й першокурсники, які виявили бажання займатися волейболом. У зв’язку з цим наша скромна спортивна зала була не в змозі вмістити таку кількість гравців одночасно, тому п’ять команд грали по черзі!

Page 1 of 11