Категорія:

Професору технічного університету Кайзерслаутерна вручили диплом почесного доктора ДонНТУ

Одинадцятого вересня 2017 р. в Донецькому національному технічному університеті пройшла урочиста церемонія вручення диплому почесного доктора ДонНТУ Сергію Ігоровичу Антонюку, професору, завідувачу кафедри механічних технологічних процесів технічного університету Кайзерслаутерна.

Результати відкритого турніру з настільного тенісу

В рамках святкування Дня фізичної культури та спорту був організований відкритий турнір між студентами Донецького національного технічного університету, індустріального інституту та ветеранами спорту м. Покровськ із настільного тенісу.

Всього в змаганнях взяли участь 13 осіб: 5 ветеранів і 9 студентів. Три групи спочатку грали за коловою схемою, далі – на виліт.

Що ж до результатів, призові місця розподілилися наступним чином:

• 1 місце – Владислав Орлов;
  • 2 місце – Сергій Володимирович Машир;
  • 3 місце – Олександр Колій

Вітаємо переможців і бажаємо подальших спортивних успіхів!

07 вересня 2017 р. відбулося засідання №1 Вченої ради ДВНЗ «ДОННТУ».

11-9-2017    Вчена рада    293
ДонНТУ

07 вересня 2017 р. відбулося засідання №1 Вченої ради ДВНЗ «ДОННТУ». Під час засідання розглядались результати випуску студентів, робота приймальної комісії, порядок призначення стипендій студентам ДонНТУ, виконання кафедрами та викладачами методичної роботи відповідно до розділу 3 індивідуального плану, проект наукової роботи  «Розробка методів та засобів комп’ютеризованого моніторингу й керування технологічними […]

Page 1 of 11