Абітурієнту 2017

Список рекомендованих на 30.08.2017

Оригінали документів надати до приймальної комісії до 15.09.17

Категорія: Спорт

В здоровому тілі – здоровий дух: студенти ДонНТУ взяли участь у загальноміській зарядці  (8-9-2017)

Восьмого вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту, що традиційно відзначається кожну другу суботу вечерня, на площі Шибанкова відбулася загальноміська зарядка.

Участь у заході взяли учні загальноосвітніх шкіл міста, викладачі фізичної культури та представники міської адміністрації. Долучилися до спортивного дійства і студенти-першокурсники Донецького національного технічного університету та індустріального інституту.

Під запальну музику молодь виконувала нескладній енергійні рухи, підбадьорюючи один одного та наповнюючи атмосферу довкола запалом, посмішками і гарним настроєм.

Представники ДонНТУ відзначені грамотами Донецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту  (8-9-2017)

З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту в м. Краматорськ відбулося урочисте зібрання та нагородження кращих керівників навчальних закладів і працівників спортивної сфери Донецької області. Відвідали захід і представники Донецького національного технічного університету.

Так, грамотами за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури в Донецькій області та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту були нагороджені Світлана Миколаївна Романій, викладач фізичної культури ДонНТУ, Галина Володимирівна Лисенко, начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів, і Ярослав Олександрович Ляшок, ректор університету.

Вересень 2017
« Сер