Категорія:

“Англійська для університетів”:  участь викладачів ДонНТУ у проекті Британської Ради

Навесні 2017 року університет приєднався до проекту “Англійська для університетів”

В липні цього року викладачі ДонНТУ взяли участь у роботі чергової літньої школи, організованої Британською Радою в рамках проекту, наповнивши літню відпустку інтенсивною та захоплюючою роботою задля професійного вдосконалення. Наразі участь ДонНТУ у проекті була націлена на дві основних групи: викладачів англійської для спеціальних цілей (ESP) та викладачів спеціальних дисциплін, які використовують англійську мову як мову навчання (EMI). До участі в літній школі було запрошено 9 викладачів ДонНТУ за напрямками підготовки: ATE (Academic Teaching Excellence) та CiVELT: Essentials (Certificate in Vocational English Language Teaching).

Page 1 of 11