Категорія:

Відбулися тренінги «Розробка ігрових додатків на базі Unity та OS Android»

13-14 червня 2017 р. у Донецькому національному технічному університеті пройшли локальні тренінги «Розробка ігрових додатків на базі Unity та OS Android», передбачені планом міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, розрахованого на виконання протягом 2015-2018 років, в якому ДонНТУ є одним з виконавцім, разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Відбулися локальні тренінги «2D графіка в ігрових додатках на базі GameMaker»

7-8 червня 2017 р. у Донецькому національному технічному університеті пройшли локальні тренінги «2D графіка в ігрових додатках на базі GameMaker». Проведення тренінгів передбачено планом міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, розрахованого на виконання протягом 2015-2018 років, в якому ДонНТУ є одним з виконавцім, разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури.