Категорія:

GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine

24-25 квітня 2017 р. у Донецькому національному технічному університеті пройшли другі локальні тренінги, передбачені планом міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, розрахованого на виконання протягом 2015-2018 років, в якому ДонНТУ є одним з виконавцім, разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури. Тренінги були присвячені архітектурі та проектуванню ігрових додатків, тренери- доц.. Н.С.Костюкова та ст. викл. О.А.Тихонова.