Категорія: hetes

Фінальна зустріч партнерів проекту HETES у Льовенському Католицькому Університеті (м. Гент, Бельгія)  (10-7-2017)

Нещодавно у Льовенському Католицькому Університеті (м. Гент, Бельгія) проходила VII координаційна зустріч по проекту “Вища інженерна освіта для екологічно стійкого промислового розвитку” (HETES). У зустрічі прийняли участь представники 6 університетів-партнерів з Бельгії, Великобританії та України, а також представники державного підприємства «Український дослідно-технологічний центр металургійної промисловості «Енергосталь» (м. Харьків). Від ДонНТУ у зустрічі прийняли участь проректор з міжнародних зв’язків Ірина Швець та завідувач кафедри хімічних технологій Євген Збиковський.

Далека Португалія стала стратегічним партнером Донецької політехніки  (10-7-2017)

З 19 по 23 червня 2017 р. у Португалії було проведено чергову координаційну зустріч у рамках проекту Європейського Союзу «Реформа освіти через обмін міжнародними знаннями» («RETHINK – Reform of Education THru INternational Knowledge exchange»). Зустріч проходила  у двох провідних вищих навчальних закладах Португалії: Університеті Лісабону та Політехнічному Інституті Лейрії. Склад  учасників координаційної наради був дуже представницький. У зустрічі взяли участь представники 14 університетів-партнерів із 9 європейських країн: Португалії, Іспанії, Німеччини, Республіки Білорусь, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, України, – а також представники національних міністерств освіти Португалії, Азербайджану й України. ДонНТУ представляли проректор з міжнародних зв’язків Ірина Швець та завідувач кафедри хімічних технологій Євген Збиковський.

Світове визнання наукової школи ДонНТУ  (10-7-2017)

Наприкінці червня в ДонНТУ відбулися засідання спеціалізованих вчених рад, на яких пройшли захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук. На одному з таких засідань захистили кандидатські дисертації здобувачі наукового ступеню кандидата економічних наук, науковим керівником яких є доктор економічних наук, професор, проректор Швець Ірина Борисівна.

Оголошується набір до аспірантури та докторантури ДВНЗ «ДонНТУ»  (10-7-2017)

ДонНТУ

Вимоги до вступників:

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули повну вищу освіту (спеціаліст, магістр).

До вступних випробувань допускаються вступники, які вчасно подали всі необхідні документи для вступу.

Вступники до аспірантури ДВНЗ «ДонНТУ» для здобуття наукового ступеня доктора філософії подають заяви у паперовій формі. Вони можуть подати одну заяву на одну спеціальність.

Локальні тренінги «Теорія ігор. Основи створення ігрових додатків»  (10-7-2017)

Проведення тренінгів передбачено планом міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, розрахованого на виконання протягом 2015-2018 років, в якому ДонНТУ є одним з виконавцім, разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Липень 2017
« Чер