Категорія:

Випуск 22

3-7-2017    Донецький політехнік    748

Шановні читачі!

Представляємо вашій увазі двадцять другий номер газети «Донецький політехнік».

Читайте на сторінках видання:

Стор. 2

Дні науки в ДонНТУ.

Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну»

Стор. 3

Наукове стажування студентів ФМЕХТ у Технічному університеті Кайзерслаутерна.

Європейське обладнання між-факультетського центру сталого розвитку ДонНТУ

Успішний захист магістрів з управління персоналом відбувся!

3-7-2017    Новини    555

Наприкінці червня відбувся захист магістерських робіт майбутніми менеджерами з персоналу та економіки праці. За одинадцять років у ДонНТУ було підготовлено понад 600 фахівців у галузі управління персоналом та економіки праці, серед яких – понад 130 магістрів. Магістранти ДонНТУ 2017 року – випускники кафедри менеджменту (група УПЕПм-15) продемонстрували високий рівень не тільки теоретичних знань, а й навички презентувати свої наукові роботи.

Науковий пікнік від ДонНТУ для школярів Покровська

3-7-2017    Новини , Події    735

Тридцятого червня колектив співробітників Донецького національного технічного університету провів черговий науковий пікнік для школярів 5-9 класів навчально-виховного комплексу №2 м. Покровська.

Викладачі трьох факультетів вже традиційно підготували насичену та різнопланову програму заходів.