Категорія:

27-6-2017    Вступнику    1477

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ.
Запрошуємо на навчання до
Державного вищого навчального закладу «ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» (м. Покровськ)

Ви матимете змогу отримати якісну вищу освіту в одному з найстаріших вищих навчальних закладів Східної України за такими освітніми рівнями:

—«БАКАЛАВР» на базі атестата або диплома молодшого спеціаліста (прискорена форма);
—-«МАГІСТР» на базі диплома бакалавра або спеціаліста / магістра (друга вища освіта).

Університет готує фахівців з 29 спеціальностей (форми навчання: денна, заочна) для різних галузей економіки.

Увага! У 2017 році для ДонНТУ передбачена фіксована кількість бюджетних місць на кожну зі спеціальностей (вступники не беруть участь у широкому конкурсі, за яким заздалегідь не відома остаточна кількість бюджетних місць, які будуть надані ВНЗ за кожною спеціальністю, що значно підвищує Ваші шанси отримати бюджетне місце).