Категорія:

Празднование Дня Европы в Покровске

12-6-2017    События    660

Площадь Шибанкова теперь можно по праву назвать Европейской. Судите сами: всего лишь за один день жители города Покровска смогли познакомиться с обычаями, культурой и даже кухней многих стран Европы. По всему периметру улицы установили палатки, представляющие европейские страны – от 28 команд-участниц со всей Донецкой области, а также от 16 […]

Святкування Дня Європи в Покровську

12-6-2017    Події    981

Площу Шибанкова тепер можна по праву назвати Європейською. Судіть самі: всього лише за один день жителі міста Покровська змогли познайомитися зі звичаями, культурою та навіть кухнею багатьох країн Європи. По всьому периметру вулиці встановили намети, що представляли європейські країни – від 28 команд-учасниць з усієї Донецької області, а також від 16 загальноосвітніх навчальних закладів Покровська, індустріального інституту та міського педагогічного училища.