Категорія:

Університет отримав лист подяки від Генерального консула Німеччини

Наприкінці травня в ДонНТУ відбулося святкування Дня науки, яке було присвячене здобуткам та перспективам розвитку українсько-німецького співробітництва в освіті та науці.

Визначною подією для нашого Університету стало нагородження дипломом почесного доктора ДонНТУ пана Вольфґанґа Мьоссінґера, Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в м. Донецьк.

У відповідь на теплі слова подяки  колектив Університету радий пишатися тим, що ряди його професорсько-викладацького складу поповнилися почесним доктором. Ми високо цінуємо увагу пана Мьоссінґера  до  нашого Університету.

Саме завдяки плідній співпраці та дружній підтримці ДонНТУ з упевненістю дивиться в майбутнє і готовий реалізовувати намічені цілі.