Категорія:

Цікавий і динамічний квест від факультету МЕХТ

29-5-2017    Події    690

Студентський актив факультету машинобудування, екології та хімічних технологій в рамках святкування Дня ФМЕХТ вирішив відійти від традиційного концерту й провів для студентської молоді ДонНТУ цікавий квест у дусі пригод юного чарівника Гаррі Поттера.

Після озвучення правил учасники були розділені на дві групи й відтоді розпочалася череда цікавих головоломок. Новостворені команди змагалися не тільки у фізичній спритності, але й кмітливості та вмінні знаходити відповіді на незвичайні завдання.

29-5-2017    Центр Кар'єри    720

Покровський міський центр зайнятості пропонує студентам і випускникам університету відзняти своє відеорезюме (посилання на матеріали ЦЗ) та до 31.05.2017 направити на електронну адресу: krasncz@ukr.net з поміткою у темі «ДонНТУ_відеорезюме». Студенти можуть відзняти відеорезюме самостійно або за допомогою фахівця служби зайнятості. Відзняті відеорезюме будуть розташовані в електронній базі «Всеукраїнський кадровий резерв» служби зайнятості та допоможуть випускникам якомога скоріше знайти для себе місце на ринку праці.

За додатковою інформацією звертайтеся до Покровського міського центру зайнятості: вул. Поштова, 3, м. Покровськ, тел.: (239)2-14-08, e-mail: krasncz@ukr.net

Дні науки на факультеті економіки та менеджменту

На факультеті економіки та менеджменту 25-го травня відбувся традиційний щорічний День науки, який є справжнім святом як для викладачів, так і для починаючих свій шлях у науці студентів.

Початок заходу дуже вразив: студентів прийшло настільки неочікувано багато, що навіть запланована для проведення пленарного засідання аудиторія виявилася занадто малою – прийшлося терміново «рятувати ситуацію», переходячи в іншу, більшу за площею.

Кафедра ОФЕБ провела Всеукраїнську конференцію

29-5-2017    Конференції    609

Кожного року у травні в нашому університеті традиційно проводиться Всеукраїнська (із зарубіжною участю) наукова конференція студентів і молодих вчених «Актуальні проблеми розвитку фінансів і фінансової науки: ідеї та їх впровадження».

Цього травня відбулася ювілейна десята така конференція. Безпосереднім організатором заходу є кафедра обліку, фінансів та економічної безпеки ДонНТУ.

Page 1 of 11