Категорія:

Масштабне святкування Дня ФЕМ

25-5-2017    Події    723

Факультет економіки та менеджменту яскраво та масштабно відсвяткував свій 48-й День народження. Розпочавши свою історію в далекому 1969 році як інженерно-економічний, переживши численні зміни у назві, на сьогоднішній день він здійснює підготовку фахівців у галузі управління та адміністрування.

Вже традиційно свято розпочалося із поздоровлень декана. Олександр Анатолійович Олейніков нагадав присутнім дещо з історії ФЕМу, побажав викладачам і студентам всього найкращого й висловив надію, що всі випускники гордо нестимуть знамено свого факультету. До слів привітань приєднався і Л.Л. Катранжи, заступник декана. Серед іншого, Леонід Леонідович побажав всім присутнім успіхів і мирного неба над головою.

Щиро вітаємо призерів турніру ДонНТУ з настільного тенісу

25-5-2017    Спорт    337

Щиро вітаємо призерів турніру ДонНТУ з настільного тенісу:

1 місце – Дмитро Туцький (гірничий факультет);
2 місце – Євген Сухінін (факультет економіки та менеджменту);
3 місце – Артем Андросян (факультет комп’ютерних наук і технологій).

Page 1 of 11