Категорія:

Ярмарок вакансій в ДонНТУ

Двадцять четвертого травня в Донецькому національному технічному університеті за сприяння центру кар’єри та маркетингу для студентів і випускників був проведений «Ярмарок вакансій – 2017».

Цьогорічний захід дещо змінив свій формат. Так, перед початком для всіх охочих у холі біля актової зали 3-го корпусу було організовано експозицію інноваційних науково-технічних досягнень студентів. Зокрема, серед найбільш масштабних на розсуд гостей було представлено три проекти: «розумну» теплицю, систему адаптивного освітлення доріг і браслет «Smart Care», що слідкує за станом здоров’я. Варто відзначити, що роботи талановитої молоді викликали непідробний інтерес з боку публіки. До того ж, вони були представлені й відзначені на ряді міжнародних виставок.

В ДонНТУ пройшла Всеукраїнська конференція «АКУ-2017»

24-5-2017    Конференції    708

Двадцять третього травня 2017 р. на базі факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки пройшла ІII Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація, контроль та управління: пошук ідей і рішень» («АКУ-2017»).

Мета конференції – обмін ідеями, дослідженнями та розробками в галузі автоматизованого управління, контролю, регулювання технологічних процесів між аспірантами, магістрантами та студентами.

Компанія «АМ Интегратор Софт» забезпечила антивірусний захист ДонНТУ (м. Покровськ)

24-5-2017    Події    693

Компанія «АМ Интегратор Софт» забезпечила Донецький національний технічний університет (м Покровск) комплексною системою антивірусного захисту на базі програмної продукції ESET.

Запропоноване антивірусне рішення від ESET максимально відповідає вимогам ВНЗ:

• забезпечення високого рівня захисту від різноманітних сучасних загроз: вірусів, шкідливих програм, хакерських атак;
  • можливість централізованого адміністрування та оновлення;
  • висока швидкість роботи при низькому завантаженні системних ресурсів;
  • цілодобова технічна підтримка виробника;
  • наявність україномовного інтерфейсу продукту;
  • наявність чинного експертного висновку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Запрошуємо прийняти участь у пленарному засіданні до Дня науки «ДонНТУ: здобутки та перспективи розвитку українсько-німецького співробітництва в освіті та науці»

Пленарне засідання відбудеться 30 травня 2017 року в 11.00 у великій похилій залі.

У засіданні приймуть участь Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини в м. Донецьку Вольфґанґ Мьоссінґер та керівник Інформаційного центру DAAD у Києві Гізела Ціммерманн. Відбудеться церемонія нагородження дипломом почесного доктора ДонНТУ пана Вольфґанґа Мьоссінґера та нагородження співробітників ДонНТУ до Дня науки.

Page 1 of 11