Категорія:

Щиро вітаємо студента ФМЕХТ з черговою спортивною перемогою!

23-5-2017    Спорт    524

Артем Шевченко, студент групи ГМБ-16 факультету машинобудування, екології та хімічних технологій ДонНТУ зайняв 1 місце на чемпіонаті Донецької області з класичного пауерліфтингу серед юнаків у ваговій категорії 93 кг з результатом 500 кг.

Змагання проходили з 19 по 22 травня в Краматорську на базі «ФОК» Донбаської державної машинобудівної академії та зібрали найсильніших пауерліфтерів регіону.

Університет пишається досягненнями свого студента та бажає нових успіхів на спортивній ниві!

Студенти та викладачі ДонНТУ взяли участь у міжнародній конференції з соціології

23-5-2017    Конференції    371

Минулого тижня, 18-19 травня 2017 року, в Київському політехнічному університеті ім. І. Сікорського відбулася VIІІ Міжнародна науково-практична конференція з соціології «Капіталізм, популізм та модерн».

Початок пленарного засідання поклав декан факультету соціології та права КПІ А.А. Мельниченко, який привітав гостей, а також пояснив концепцію конференції. П.В. Кутуєв, завідувач кафедри соціології та права КПІ, подякував за участь усіх присутніх і розпочав роботу конференції, запросивши до мікрофона першого доповідача – О.Г. Злобіну, доктора соціологічних наук, завідувача відділу соціальної психології Інституту соціології НАН України, з темою «Народ vs влада: популізм в оцінках та очікуваннях населення».

Міжфакультетський Центр сталого розвитку отримав європейське обладнання за проектом HETES

В рамках проекту TEMPUS HETES 543966-TEMPUS-2013-BE-TEMPUS-JPCR «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку» ДонНТУ отримав найсучасніше обладнання для оснащення міжфакультетського центру зі сталого екологічного розвитку промисловості. Такий центр має стати платформою для співпраці вищих навчальних закладів, промисловості, органів влади відповідно до потреб стійкого суспільства.

Проект передбачає залучення промислових підприємств вугільної, металургійної та машинобудівної галузей економіки. За умовами грантової угоди отримане обладнання має бути використано для вирішення міждисциплінарних проблем забезпечення технологічної взаємодії, необхідної для екологічно-орієнтованих промислових перетворень. Комп’ютерне та інформаційно-комунікаційне обладнання виготовлено провідними європейськими виробниками.

Page 1 of 11