Категорія:

Щиро вітаємо збірну команду ДонНТУ з перемогою в чемпіонаті Донецької області з футзалу

18-5-2017    Спорт    283

Серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, що проходив у рамках другого етапу XIII літньої універсіади України в м. Краматорськ.

Бажаємо хлопцям успіхів і якнайбільше спортивних перемог у майбутньому!

День вишиванки в ДонНТУ

18-5-2017    Події    583

Студенти, викладачі та співробітники Донецького національного технічного університету та індустріального інституту ДонНТУ взяли участь у флешмобі, присвяченому Дню вишиванки, що проводиться щороку в третій четвер травня.

День вишиванки — міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Тож, вдягнувшись у тематичні сорочки різного фасону та з різними орнаментами, учасники флешмобу зробили чимало яскравих фото на фоні університету.

Перегляд документальної кінострічки в Молодіжному Хабі ДонНТУ

18-5-2017    Події    392

Сімнадцятого травня до Молодіжного Хабу ДонНТУ завітав кіноклуб «LIGHTONRIGHT», який представляла Анастасія Пастух.

Гостям заходу, серед яких були студенти різних курсів і спеціальностей, а також співробітники університету, було запропоновано до перегляду документальний фільм режисера Павела Височанські (Польща) «Коли-небудь ми станемо щасливими».

Page 1 of 11