Категорія:

Представники ДонНТУ відвідали Покровську ЗОШ

17-5-2017    Вступнику , Преміум-новина    789

П’ятнадцятого травня представники Донецького національного технічного університету в складі завідувача кафедри історії та права І.О. Дмитрик, доцента кафедри О.В. Сервачак і студентів-соціологів першого та другого курсів завітали до Покровської ЗОШ №4, щоб ознайомити старшокласників із можливістю вступу на навчання до ДонНТУ. А також, звісно, аби більш детально ознайомити майбутніх абітурієнтів зі спеціальністю «Соціологія».

Студентка ФМЕХТ – призер Всеукраїнського форуму студентів політехнічних університетів

17-5-2017    Події    973

Протягом 26-28 квітня 2017 р. у м. Миколаїв проходив Всеукраїнський форум студентів політехнічних вишів. Донецький національний технічний університет на заході представляли Микита Лефтеров (ФКНТ) і двоє студентів кафедри «Інженерна механіка» ФМЕХТ Марія Тупікіна та Володимир Дрюк. Також у форумі брали участь студенти з Вінниці, Харкова, Миколаєва, Києва, Тернополя та інших міст.

Page 1 of 11