Категорія:

Наукове стажування студентів ФМЕXT у Технічному університеті Кайзерслаутерн (Німеччина)

Надсилаємо привітання з міста Кайзерслаутерн від студентів факультету машинобудування, екології та хімічних технологій.

Навесні 2016 року ми дізналися про можливість здійснити стажування за програмою академічної мобільності у Технічному університеті міста Кайзерслаутерн (Німеччина) з метою проведення наукових досліджень, передбачених планами магістерських робіт. Щоб скористатися цією можливістю, нам необхідно було прийняти участь у конкурсі німецької організації академічних обмінів DAAD.

Атестація осіб щодо вільного володіння державною мовою

10-5-2017    Іпо , podii , Іпо , Події , Преміум-новина    811

Увага!!!

В ДонНТУ визначено механізм проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою з метою забезпечення виконання вимог Закону України “Про державну службу”.

Page 1 of 11