Категорія:

Українсько-німецьке співробітництво: підготовка в ДонНТУ фахівців за програмою подвійних дипломів з комп’ютерної інженерії

24 квітня ДонНТУ відвідала поважна комісія DAAD у складі керівника відділу проектів співпраці у Європі, Південному Кавказі та Центральній Азії Німецької служби академічних обмінів у Бонні, доктора Рандольфа Обершмідта, професора, доктора Франка Гольчевського (Університет, м. Гамбург) та професора, доктора Клауса Раля (Технічний університет Гамбург-Гарбург). Метою візиту було оцінювання перспектив впровадження українсько-німецької програми подвійних дипломів за напрямом підготовки «комп’ютерна інженерія». Такий проект було ініційовано трьома українськими вишами: Донецьким національним технічним університетом, Київським політехнічним інститутом та Харківською політехнікою.

Page 1 of 11