Категорія:

Привітання в.о.ректора Я.О. Ляшка з Великоднем

14-4-2017    Ректорат    264

Шановні друзі!

Сердечно вітаю вас з Днем Світлого Христового Воскресіння!

Великдень − величне й радісне свято, яке дарує нам надію на краще майбутнє, відроджує духовність, зміцнює віру та живить душу, спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями. Ми зустрічаємо його з почуттям радості й духовного очищення, з вірою в краще майбутнє.

У ці святкові дні прийміть найщиріші вітання й побажання здоров’я, добробуту, успішної праці й відмінного навчання! Нехай ваші серця сповняться невичерпною вірою в торжество справедливості, світлими почуттями надії й любові, щастям та добром. Нехай гідні вчинки й корисні справи, зроблені вами, повернуться благодаттю для вас і ваших родин! Щиро зичу радості, родинного тепла, благополуччя й миру!

З повагою, в. о. ректора
Донецького національного
технічного університету
Я.О. Ляшок

Представники ФКІТАЕР гідно представили ДонНТУ на міжнародній виставці elcomUkraine 2017

14-4-2017    Події    538

Студенти та викладачі факультету КІТАЕР ДонНТУ протягом 11-14 квітня беруть участь у XXI міжнародній виставці elcomUkraine 2017 – масштабному форумі енергетики, електротехніки, промислової автоматизації та світлотехніки, що проходить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ).

Page 1 of 11