Категорія:

Офіційне відкриття Молодіжного Хабу Покровська в ДонНТУ

13-4-2017    Студенту    460

У День космонавтики, 12 квітня, в Донецькому національному технічному університеті пройшло відкриття Молодіжного Хабу Покровська.

Головний організатор Хабу та його ідейний натхненник Гліб Ступак ще раз привітав молодь із цією важливою подією та доволі обширно охарактеризував сутність і завдання новоствореного молодіжного центру. Зокрема, присутнім були озвучені напрями майбутньої діяльності Хабу, а також перелічені можливості для проведення різноманітних заходів.

«1С: Підприємство 8»: оголошено набір в ІПО ДонНТУ

13-4-2017    Іпо , Події    288

Запрошуються працівники різних установ, студенти «ДонНТУ» і «КІІ» старших курсів, викладачі, інші співробітники ДонНТУ

Результати відкритої першості з баскетболу

13-4-2017    Спорт    271

Відкрита першість індустріального інституту та Донецького національного технічного університету з баскетболу проводилася з третього по дванадцяте квітня 2017року.

У змаганнях взяло участь 5 команд: збірна 5 курсу та збірна 4 курсу ДонНТУ, збірна 1 курсу індустріального інституту, а також команди міського ліцею «Надія» та багатопрофільної гімназії.

«Публічне управління: проведення реформи в Україні»

13-4-2017    Іпо , konf , Іпо , Конференції    501

ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» (м. Покровськ, Україна) проводить 27-28 квітня 2017 року Всеукраїнську науково-практичну конференцію

В ДонНТУ пройшов семінар С. Гераськова

Одинадцятого квітня за ініціативою відділу міжнародних зв’язків відбулася зустріч-семінар студентів і співробітників Донецького національного технічного університету з кандидатом філософських наук, доцентом С.В. Гераськовим, який нещодавно повернувся з Японії, де проводив наукове дослідження на тему: «Образ України в Японії: фактори формування». І зараз, по завершенні заходу, можна сміливо сказати, що завдяки цій зустрічі гості стали на крок ближче до країни висхідного сонця.

Вже з самого початку стало зрозуміло, що семінар носить характер не суто академічного заняття, а цікавої та захоплюючої розповіді, в якій знайшлося місце і жартам, і ліричним відступам, і навіть дискусії.

Page 1 of 11