Категорія:

Студент ДонНТУ став одним зі 100 переможців конкурсу «Авіатор 2017»

12-4-2017    Вітаємо    334

Дванадцятого квітня, у всесвітній День авіації та космонавтики, благодійний Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017» і оголосив імена переможців.

За результатами очного туру, Андрій Бардаков, ст. гр. КІ-14б, увійшов до числа ста переможців.

Студент факультету МЕХТ став призером Всеукраїнської олімпіади

12-4-2017    Вітаємо    294

Дмитро Моць, студент групи ЕКОЛ-13 факультету машинобудування, екології та хімічних технологій, протягом 5-7 квітня 2017 року представляв Донецький національний технічний університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека». Науковим керівником Дмитра виступила Олена Леонідівна Зав`ялова, кандидат технічних наук, доцент кафедри природоохоронної діяльності ДонНТУ.

Захід проходив на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, який зібрав у своїх стінах 50 студентів із різних вишів України.

Page 1 of 11