Категорія: afisha

Студенти ДонНТУ долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  (7-4-2017)

Протягом квітня-травня 2017 р. проходить всеукраїнська акція «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти та порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, вулиць тощо. Студенти Донецького національного технічного університету долучилися до акції та взяли участь у загальноміських суботниках, аби наше […]

Продовження спільних досліджень науковців ДонНТУ в Університеті Штутгарту  (7-4-2017)

У рамках міжнародного співробітництва Донецького національного технічного університету зі Штутгартським університетом (Німеччина) завідувач кафедри комп’ютерної інженерії, професор Володимир Андрійович Святний і докторант, доцент кафедри комп’ютерної інженерії Олександр Миколайович Мірошкін мали можливість відвідати Штутгарт з метою виконання спільних наукових дослідженьу галузі розподіленого паралельного моделювання складних технічних систем.

В ДонНТУ пройшло відкриття бізнес-інкубатору YEP! ДонНТУ  (7-4-2017)

Шосте квітня ознаменувалося для Донецького національного технічного університету важливою подією: саме цього дня відбулося офіційне відкриття бізнес-інкубатору YEP! ДонНТУ.

Захід зібрав доволі широку публіку: безпосередньо учасників команди YEP, представників адміністрації вишу, співробітників, викладачів, запрошених гостей і, звичайно ж, зацікавлених студентів.

Квітень 2017
« Бер Тра »