Категорія:

В університеті пройшов семінар «ДонНТУ – центр МАН в Західному Донбасі»

5-4-2017    Події    326

П’ятого квітня в Донецькому національному технічному університеті пройшов семінар «ДонНТУ – центр МАН у Західному Донбасі», який пройшов за участю представників загальноосвітніх шкіл міста та району, а також співробітників і адміністрації вишу.

Представники обласного відділення МАН і ДонНТУ закликали школи до тісної співпраці, аби досягти спільної мети: виховати професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже у школі знають своє наукове покликання та приходять до вищих навчальних закладів із чітким розумінням того, в якій науковій галузі вони хочуть працювати.

Щиро дякуємо

5-4-2017    Бібліотека    360

Щиро дякуємо відомому журналісту, професору Львівського національного університету, академіку Василю Лизанчуку за цінні подарунки для читачів НТБ ДонНТУ – книги власного авторства «Шевченкове слово», «Кроки» та написану в співавторстві з М. Рожиком монографію «Історія російщення українців», присвячену документальним доказам феномену знищення українства в Україні.

23 березня 2017 р. Відбулося засідання №11 Вченої ради ДВНЗ «ДОННТУ».

5-4-2017    Вчена рада    331
ДонНТУ

23 березня 2017 р. відбулося засідання №11 Вченої ради ДонНТУ. На засіданні за результатами таємного голосування обрано з конкурсом співробітників, затверджено підсумки наукової роботи у ДонНТУ в 2016 р. та завдання на 2017 рік. Крім того, розглянуто й затверджено проекти лабораторій мехатронних систем та електронних пристроїв та систем, прийнято рішення […]

Page 1 of 11