Категорія:

Студент ФКІТАЕР взяв участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт технічного спрямування в напрямку «Телекомунікації»

4-4-2017    Події    311

Протягом 22-24 березня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова була проведена підсумкова наукова-практична конференція – II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт технічного спрямування в напрямку «Телекомунікації».

Запрошуємо студентів і викладачів взяти активну участь в роботі конференції.

4-4-2017    Конференції , Події    1747

З метою підвищення рівня підготовки фахівців економічних спеціальностей факультет економіки та менеджменту і кафедра обліку, фінансів та економічної безпеки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 23-24 травня 2017 р. проводить десяту Всеукраїнську наукову конференцію студентів і молодих учених (із зарубіжною участю) на тему «Актуальні проблеми розвитку фінансів і фінансової науки: ідеї і їх впровадження».

Page 1 of 11